اخبار

فعالیت 8 شعبه بانک تعاون در استان زنجان

رئیس اداره شعب بانک توسعه تعاون استان زنجان از فعالیت هشت شعبه بانک توسعه تعاون در استان زنجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان زنجان صادق گنج‌خانلو اظهار کرد: بانک توسعه تعاون با به کارگیری و استفاده از ظرفیت بانکی در تلاش به منظور فعالیت بیش از پیش تعاونی‌ها است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های بانک تعاون ایجاد اشتغال در بخش تعاون است، افزود: از اولویت‌های اعطای تهسیلات به متقاضیان سرپرست خانوار بودن شخص، ایجاد اشتغالزایی برای تعداد بیشتری از افراد و هدفمند بودن تسهیلات پرداختی است.

رئیس اداره شعب بانک توسعه تعاون استان زنجان در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر هشت شعبه بانک تعاون در استان زنجان فعال است، اضافه کرد: 85 درصد از افرادی که در این شعب فعالیت دارند، دارای تحصیلات عالیه هستند.

این مسئول با اشاره به برخی از فعالیت‌های صورت گرفته در بخش تعاون استان زنجان افزود: در سال 89 تعداد قرارداد‌های منعقد شده توسط بانک تعاون یک هزار و 62 مورد بود که در سال گذشته تعداد این قراردادها به یک هزار و 449 مورد رسید.

گنج‌خانلو با اشاره به افزایش تسهیلات اعطا شده از سوی بانک تعاون به تعاونی‌ها اضافه کرد: در پنج ماهه سال جاری نیز تسهیلات مختلفی در حمایت از تعاونی‌های استان از سوی بانک تعاون صورت گرفته است.

وی با اشاره به تقسیم‌بندی صورت گرفته در زمینه اعطای تسهیلات در بانک تعاون متذکر شد: سال گذشته از مجموع تسهیلات پرداختی 38 درصد مربوط به بخش کشاورزی، 31 درصد مربوط به صنعت، 11 درصد در بخش خدمات و هشت درصد نیز به بخش بازرگانی اختصاص داشت.

رئیس اداره شعب بانک توسعه تعاون استان زنجان در زمینه تقسیم‌بندی تسهیلات اعطایی در بخش تعاون در سال جاری اذعان داشت: امسال 39 درصد از تسهیلات اعطایی تعاونی‌ها در بخش کشاورزی و 36 درصد در بخش صنعت است.

۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۳:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید