اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان: 10 دستگاه اجرایی زنجان فاقد عملکرد در حوزه اشتغال هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان: 10 دستگاه اجرایی زنجان فاقد عملکرد در حوزه اشتغال هستند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: 10 دستگاه اجرایی استان زنجان فاقد عملکرد در حوزه اشتغال هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان فضایل مقدسی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان، اظهار کرد: در سال جاری برای 24 هزار و 912 نفر در استان زنجان اشتغال ایجاد می‌شود.

وی با بیان اینکه تا 13 مهر ماه سال جاری باید زمینه اشتغال برای 13 هزار و 582 نفر ایجاد می‌شد، افزود: تاکنون برای 9 هزار و 110 نفر زمینه اشتغال ایجاد شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه تعهد استان ایجاد اشتغال برای 8 هزار و 466 نفر در بخش مسکن است، افزود: 34 درصد کل اشتغال استان مربوط به این بخش است.

وی با بیان اینکه در بخش مسکن باید تا 13 مهر ماه سال جاری برای 4 هزار و 627 نفر زمینه اشتغال ایجاد می‌شد، افزود: در حال حاضر در این بخش برای 5 هزار و 614 نفر از سوی این بخش زمینه اشتغال ایجاد شده است که 21 درصد از برنامه‌های پیش‌بینی شده جلوتر است.

مقدسی با اشاره به تعهد اشتغال بخش کشاورزی برای ایجاد اشتغال 2 هزار و 206 نفر در استان یادآور شد: 9 درصد اشتغال استان در این بخش تامین می‌شود.

وی با بیان اینکه در بخش خدمات در سال جاری برای 9 هزار و 340 نفر زمینه اشتغال ایجاد می‌شود، خاطرنشان کرد: 37 درصد سهم اشتغال استان را این بخش تامین می‌کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به تعهد 3 هزار و 300 نفری بخش صنعت، معدن و تجارت برای ایجاد زمینه اشتغال در استان افزود: 13 درصد سهم اشتغال استان مربوط به این بخش است.

وی با بیان اینکه تا 13 مهر ماه سال جاری باید 54 درصد اشتغال استان تحقق می‌یافت، خاطرنشان کرد: در حال حاضر 37 درصد اشتغال استان محقق شده است.

مقدسی با بیان اینکه شش دستگاه در استان زنجان در زمینه ایجاد اشتغال از برنامه جلوتر هستند، افزود:‌ 15 دستگاه اجرایی نیز در زمینه تحقق اشتغال عملکرد کمتر از 54 درصد دارند که 68 درصد تحقق اشتغال استان از سوی این دستگاه‌ها باید محقق شود.

وی با بیان اینکه 10 دستگاه اجرایی فاقد عملکرد در حوزه اشتغال هستند، خاطرنشان کرد: ایجاد زمینه اشتغال برای یک هزار و 367 نفر تعهد اشتغال این دستگاه‌ها است

۲۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید