اخبار

لزوم حمایت ویژه از طرح‌های اشتغالزایی بانوان

لزوم حمایت ویژه از طرح‌های اشتغالزایی بانوان
استاندار زنجان در جلسه کارگروه بانوان و خانواده با اشاره به اینکه استانداری حمایت‌های ویژه‌ای از طرح‌های اشتغالزایی بانوان خواهد داشت، تصریح کرد

 استاندار زنجان در جلسه کارگروه بانوان و خانواده با اشاره به اینکه استانداری  حمایت‌های ویژه‌ای از طرح‌های اشتغالزایی بانوان خواهد داشت، تصریح کرد: در این زمینه حمایت‌های مختلف و همچنین تخفیف‌های مناسبی در طرح‌های ارائه شده متقاضیان داده می‌شود. رئوفی نژاد با تاکید بر اینکه طرح‌های ارائه شده بانوان نیز از ابتدای سال آینده جهت دریافت زمین در شهرک صنعتی ویژه بانوان معرفی خواهد شد، ابراز داشت: در این زمینه طرح‌های که توجیه اقتصادی دارند برای استقرار مورد پذیرش قرار خواهد گرفت.
وی با اشاره به اینکه طرح‌های اشتغالزایی بانوان در قالب تعاونی‌ها تاثیر‌گذارتر است، گفت: کارهای اشتغالزایی بانوان به صورت انفرادی نتیجه لازم را به همراه ندارد.
رئوفی‌نژاد با تاکید براینکه مدیریت صحیح در اینگونه مسائل اهمیت فراوانی دارد، اظهار داشت: در این زمینه ایجاد تعاونی‌های کوچک می‌تواند مفید باشد

.وی یادآور شد: برای توسعه شهرک صنعتی شماره یک باید 130 هکتار زمین به شهرک صنعتی تحویل داده شود که از این میزان 30 هکتار زمین نیز به تعاونی بانوان با ایجاد زیر ساختها و همچنین مشخص شدن متقاضیان اختصاص می یابد.

 در ابتدای این جلسه متوسلین با اشاره به توانمندیهای بخش تعاون در ایجاد اشتغال برای بانوان گزارشی از وضعیت شرکتهای تعاونی مرتبط و نیز برنامه های در دست اجرا به ویژه در خصوص گسترش کسب و کارهای خانگی در قالب تعاونی را ارائه نمود. 

۱۲ دی ۱۳۸۸ ۱۲:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید