اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان: ادعای تعطیلی واحدهای صنعتی و افزایش بیکاری سیاه‌نمایی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان: ادعای تعطیلی واحدهای صنعتی و افزایش بیکاری سیاه‌نمایی است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه نرخ بیکاری در استان در سال گذشته 4/8 درصد بود، گفت: ادعای تعطیلی واحدهای صنعتی و افزایش بیکاری سیاه‌نمایی است که انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از  خبرگزاری (ایسنا) منطقه زنجان، "فضائل مقدسی" در نشست مشترک اعضای کمیسیون صنعت و معدن مجلس شورای اسلامی با صنعتگران استان، با بیان این مطلب، اظهار کرد: تعهد استان زنجان برای اشتغال‌زایی در سال 89، 27 هزار و 140 نفر بود که با اقدامات انجام شده به 121 درصد از اهداف تعیین شده در این بخش رسیدیم.

 

وی تصریح کرد: در سال گذشته موظف به ایجاد 24 هزار و 912 شغل در استان بودیم که با همکاری مسئولان دستگاه‌ها و مساعدت استانداری بیش از این رقم محقق شد و که افرادی که در این سال از بیمه بیکاری استفاده می کردند 3 هزار و 767 نفر بود که این رقم در سال‌جاری چیزی حدود بیست نفر بیش از این رقم است.

 

این مقام مسئول ادامه داد: در این شرایط شایعات مبنی بر افزایش بیکاری در استان صحت نداشته و باید به این نکته توجه کرد که دومین استان در نرخ بیکاری هستیم و این امر نشان دهنده موفقیت‌آمیز بودن طرح‌هایی است که به مرحله اجرا درآمده است.

۲۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید