اخبار

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی خبر داد تحقق 90 درصدی تشکیل تعاونی در استان زنجان

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی خبر داد تحقق 90 درصدی تشکیل تعاونی در استان زنجان
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی خبر داد تحقق 90 درصدی تشکیل تعاونی در استان زنجان خبرگزاری فارس: مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: 90 درصد تعاونی‌های استان زنجان در حال حاضر تشکیل شده است.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی خبر داد

تحقق 90 درصدی تشکیل تعاونی در استان زنجان

خبرگزاری فارس: مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: 90 درصد تعاونی‌های استان زنجان در حال حاضر تشکیل شده است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان فضایل مقدسی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان، اظهار کرد: در سال‌جاری باید 70 تعاونی در استان تشکیل شود که تاکنون 63 تعاونی، با 630 عضو و ایجاد 850 زمینه شغلی تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه 44 تعاونی مهر کشاورزی در استان تشکیل شده است، افزود: 11 تعاونی غیر مهر کشاورزی نیز تشکیل شده است.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی از ثبت 3 هزار و 400 تعاونی در استان خبر داد و افزود: یک‌هزار و 500 تعاونی در حال حاضر تشکیل شده است.

وی با اشاره به پیشرفت 44 درصدی تعاونی‌های استان تصریح کرد: در حال حاضر 5.6 درصد مردم روستاها عضو تعاونی‌ها هستند.

مقدسی با بیان اینکه 10 تعاونی در سال‌جاری در شهرستان ابهر راه‌‌اندازی می‌شود، افزود: تاکنون هفت تعاونی، با 54 عضو و 140 فرصت شغلی ایجاد شده است.

وی از تحقق 100 درصدی تعاونی‌های شهرستان ایجرود خبر داد و گفت: شش پروژه با 42 عضو زمینه اشتغال برای 125 نفر را فراهم کرده است.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تاکنون 11 تعاونی در شهرستان خدابنده تشکیل شده است، افزود: این تعاونی‌ها با 78 درصد تحقق زمینه اشتغال 56 نفر را ایجاد کرده است.

وی با اشاره به تشکیل دو تعاونی در شهرستان خرم‌دره با 14 عضو و 9 فرصت شغلی تصریح کرد: در شهرستان زنجان نیز 10 تعاونی با 227 عضو، 305 فرصت شغلی راه‌اندازی شده است.

مقدسی از هدایت اعتبارات به سوی توسعه بخش کشاورزی خبر داد و افزود: پیش‌بینی می‌شود تعداد تعاونی‌های بخش کشاورزی بیش از دو برابر شود

۲۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید