اخبار

مدیرکل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان البرز: ورزش فعالیتی اثر گذار در سلامت و تقویت روحیه شادابی و نشاط در جامعه کارگری است

ورزش فعالیتی اثر گذار در سلامت و تقویت روحیه شادابی و نشاط در جامعه کارگری است
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز در همایش پیاده روی خانوادگی کارگران استان به مناسبت هفته کارگر گفت: پیاده روی خانوادگی کارگران همایشی مفید و اثر گذار در بستر سلامت مردم و تقویت روحیه شادابی و نشاط در جامعه کارگری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان البرز، عبداله دارایی در همایش پیاده روی خانوادگی کارگران در روز 16 اردیبهشت در پارک خانواده کرج ،ترغیب و ترویج پیاده روی خانوادگی را بستر ساز توسعه ورزش همگانی و ایجاد انگیزه در هدایت اقشار مردم به ورزش‌ عنوان کرد.

وی با اشاره به اثرات مثبت ترویج پیاده روی های خانوادگی در سلامت جامعه، ضرورت برنامه ریزی مسوولان برای تامین امکانات لازم جهت ترویج فرهنگ ورزش درخانواده ها را مورد تاکید قرار داد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفته کار و کارگر ، از کارگران به عنوان سربازان عرصه اقتصاد نام برد و افزود: این قشر زحمتکش در تحقق شعار سال که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی است، نقش بسیار مهمی ‌را بر عهده دارند.

دارایی، کارگران‌ را یکی از مهمترین گروه‌های جامعه هدف دردولت سیزدهم عنوان کرد و گفت: ما مسوولان وظیفه می دانیم خدمت‌رسانی به این عزیزان را که  ستون‌های انقلاب اند مورد توجه خاص قرار دهیم و درمسیر بهبود فضای کسب و کار تلاش وافری خواهیم داشت.

وی خاطرنشان کرد: این خانواده ها در مسیر پیاده روی ضمن استفاده از ماسک دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کردند و با سردادن شعارهای انگیزشی  ورزشی پرنشاط  بر پیاده  روی در هوای پاک تاکید داشتند.
همچنین در این برنامه ورزش باستانی توسط گروه ورزشکاران جوان در رشته ورزش باستانی کارگران انجام اجرا شد و از بازنشستگان نمونه استان در این مراسم توسط مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز و تشکلات کارگری تجلیل شد.

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۵۷
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید