اخبار

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی زنجان خبر داد؛

اعلام شماره‌های پاسخگویی به سوالات مردم در خصوص «دهک‌بندی یارانه‌ها»

اعلام شماره‌های پاسخگویی به سوالات مردم در خصوص «دهک‌بندی یارانه‌ها»
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: شماره‌های پاسخگویی به سوالات مردم در خصوص «دهک‌بندی یارانه‌ها» اعلام شد.

اعلام شماره‌های پاسخگویی به سوالات مردم در خصوص «دهک‌بندی یارانه‌ها» 

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، طیب جعفری با اشاره به اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص موضوع مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌هاعنوان کرد: افرادی که به هر نحوی از سال ۹۳ به بعد برای یارانه‌ها ثبت‌نام نکرده و یا از قلم افتاده بودند، لازم است در سامانه‌ای که قرار است سازمان هدفمندی یارانه‌ها در دسترس قرار دهد ثبت نام کنند؛ جزئیات بیشتر در این زمینه در اختیار سازمان هدفمندی قرار دارد.

وی افزود: افرادی که به هر نحوه به دهک‌بندی خود اعتراض دارند می‌توانند از طریق سامانه جامع رفاه ایرانیان در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ادرس https://hemayat.mcls.gov.ir اعتراض خود را ثبت کنند و اگر اطلاعات اعلامی تایید شود، یارانه آنها جبران خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خاطرنشان کرد: شماره تلفن ۰۲۱۶۳۶۹ و شماره گویای ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ مربوط به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پاسخگویی به سؤالات در زمینه یارانه معیشتی در اختیار مردم گذاشته شده است.

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۷:۲۳
اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید