اخبار

معاون امور تعاون اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان:

تخلفات تعاونی‏های مسکن ساماندهی شده است خبرگزاری فارس: معاون امور تعاون اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان، گفت: تخلفات تعاونی‏های مسکن ساماندهی شده است
به گزارش ورابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان محمدرضا باقری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: تعاونی‏های مسکن از اولویت‏های کاری اداره کل می‏باشد.
وی به تخلفات تعاونی مسکن اشاره کرد و افزود: سیاست‏گذاری در سال‏های گذشته برای نظارت بر تعاونی‏های مسکن مناسب نبوده است.
معاون امور تعاون اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان به مسکن مهر اشاره کرد و یادآور شد: با آغاز به کار دولت نهم همه ابعاد ساخت و ساز در قالب مسکن مهر ساماندهی شد.
وی با بیان اینکه با ساماندهی مسکن مهر تخلفات ساختمانی کاهش پیدا کرده است، خاطرنشان کرد: تجمیع فعالیت‏های ساخت و ساز در مسکن مهر تخلفات حوزه مسکن را کاهش داده است.
* بخش تعاونی مسکن زمینه خانه‏دار شدن مردم را فراهم می‏کند
باقری تعاونی‏های مسکن را دارای اهمیت دانست و گفت: بخش تعاونی مسکن زمینه خانه‏دار شدن مردم را فراهم می‏کند که از این رو دارای اهمیت است.
معاون امور تعاون اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان مدیریت متمرکز ساخت و ساز مسکن را مورد توجه قرار داد و افزود: ساخت و سازهای کشور در دولت مهر به صورت متمرکز مدیریت شده است.
وی ادامه داد: فعالیت‏های عمرانی مسکن به شکل متمرکز دامنه تخلفات را در این حوزه تنگ کرده است.
باقری با بیان اینکه کمیته نظارتی مسکن فعالیت‏های مناسبی انجام داده است، خاطرنشان کرد: کمیته نظارت بخش مسکن تخلفات را کنترل می‏کند.
معاون امور تعاون اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان به مجوز‏های بخش مسکن اشاره کرد و افزود: صدور مجوز برای تعاونی‏های مسکن نسبت به سال‏های گذشته با اعمال کنترل بیشتری صادر شده است.
وی هماهنگی دستگاه نظارتی را مورد توجه قرار داد و گفت: با همکاری دستگاه‏های نظارتی کنترل مناسبی در بخش تعاونی مسکن صورت گرفته است

۲۷ دی ۱۳۹۱ ۰۸:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید