اخبار

با حضور طاهری، نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد؛

ششمین نشست شورای هماهنگی مدیران کل دستگاه های حوزه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان زنجان

ششمین نشست شورای هماهنگی مدیران کل دستگاه های حوزه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان زنجان
با حضور نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی ششمین نشست شورای هماهنگی مدیران کل دستگاه های حوزه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان زنجان برگزار شد.

ششمین نشست شورای هماهنگی مدیران کل دستگاه های حوزه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان زنجان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، این نشست با حضور مصطفی طاهری نماینده مردم شهرستان های زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس و نائب رئیس فراکسیون دانش بنیان مجلس در محل سالن جلسات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، مدیران کل دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ارائه گزارش در مورد خدمات دستگاه ،اقدامات انجام گرفته در راستای اهداف عالی وزارت متبوع و در مسیر تحقق شعار سال مزین شده از سوی مقام معظم رهبری با عنوان تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین در سطح استان پرداختند.

در ادامه طاهری موارد مطرح شده را بررسی نمود و به صورت تخصصی پاسخ داد.

نائب رئیس فراکسیون دانش بنیان مجلس ، اجرای طرح بهره مندی از نیروهای متخصص و ماهر که با همت اداره کل فنی و حرفه ای استان، آموزش و مهارت دیده اند را در راستای رشد تولید و توسعه استان، بسیار خوب ارزیابی کرد و در بحث ضمانت اجرایی این طرح اعلام حمایت نمود.

جعفری، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به ماموریت های وزارت متبوع عنوان کرد: مدیران کل عضو شورای هماهنگی با هم افزایی و تشریک مساعی بصورت جدی ماموریتهای وزارت را پیگیری می کنند.

همچنین در این نشست طرح های بزرگ رفاهی در دست انجام این وزارتخانه از جمله طرح بزرگ افزایش عادلانه حقوق بازنشستگان، طرح مردمی سازی یارانه ها، افزایش حقوق کارگران، طرح رفع فقرمطلق و نیز زیست بوم اشتغال تبیین و تشریح شد.


۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ۰۸:۵۹
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید