اخبار

اولین جلسه هیئت اندیشه ورز در اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان برگزارشد

اولین جلسه هیئت اندیشه ورز در اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان برگزارشد
مدیر روابط کار اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری اولین جلسه هیئت اندیشه ورز جامعه کارگری و کارفرمایی استان خبر داد.

اولین جلسه هیئت اندیشه ورز در اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، علی کریمی ضمن اعلام این خبر، افزود: هدف از تشکیل هیئت اندیشه ورز تبیین، حل مسائل و مشکلات حوزه های کارگری و کارفرمایی و ایجاد بستر مناسب برای بهره گیری از نیروهای خلاق درون و یا برون سازمانی در جهت نیل به اهداف عالیه وزارت مردم می‌باشد.

 وی گفت: از دیگر اهداف تشکیل این هیئت شناسایی چالش‌ها، مشکلات و مسائل، بررسی آیین نامه‌ها و دستورالعمل‌ها برای ریشه یابی مشکلات، ارائه پیشنهاد و تلاش برای مانع زدایی است که جمع بندی جلسات در استان به وزارت متبوع ارسال خواهد شد.

 مدیر روابط کار اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تاکید کرد: لازم است کارشناسان حوزه روابط کار به دقت مسائل و مشکلات حوزه کارگری و کارفرمایی را رصد و مشکلات احتمالی را در جلسات مربوطه در سطح استان و شهرستان‌ها جهت رفع مشکلات و جلوگیری از بیکار شدن افراد و در حمایت از اشتغال افراد تا حصول نتیجه نهایی مطرح نمایند و در جلسات بعدی هیئت اندیشه ورز گزارش اقدامات خود را ارائه کنند.

 در ادامه این نشست نمایندگان کارگران و کارآفرینان و اعضای حاضر در جلسه نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمودند.

 

۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ۱۱:۳۸
اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید