اخبار

183 تعاونی مسکن در شهر زنجان فعال هستند

معاون امور تعاون اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی با اشاره به وضعیت تعاونی‌های مسکن گفت: 183 تعاونی مسکن در شهر زنجان فعال هستند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان زنجان محمد‏رضا باقری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: تعاونی‏های مسکن از الویت‏های کاری اداره کل می‏باشد.

وی به تخلفات تعاونی مسکن اشاره کرد و افزود: سیاست‏گذاری در سال‏های گذشته برای نظارت بر تعاونی‏های مسکن مناسب نبوده است.

* ساخت و سازها در قالب مسکن مهر ساماندهی شده است

معاون امور تعاون اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان به مسکن مهر اشاره کرد و یادآور شد: با آغاز به کار دولت نهم همه ابعاد ساخت و ساز در قالب مسکن مهر ساماندهی شد.

وی با بیان اینکه با ساماندهی مسکن مهر تخلفات ساختمانی کاهش پیدا کرده است، خاطر نشان کرد: تجمیع فعالیت‏های ساخت و ساز در مسکن مهر تخلفات حوزه مسکن را کاهش داده است.

باقری تعاونی‏های مسکن دارای اهمیت دانست و گفت: بخش تعاونی مسکن زمینه خانه‏دار شدن مردم را فراهم می‏کند که از این رو دارای اهمیت است.

*ساخت و سازهای کشور در دولت مهر به صورت متمرکز مدیریت شده است

معاون امور تعاون اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان مدیریت متمرکز ساخت و ساز مسکن را مورد توجه قرار داد و افزود: ساخت و سازهای کشور در دولت مهر به صورت متمرکز مدیریت شده است.

وی ادامه داد: فعالیت‏های عمرانی مسکن به شکل متمرکز دامنه تخلفات را در این حوزه تنگ کرده است.

*کمیته نظارت بخش مسکن تخلفات را کنترل می‏کند

باقری با بیان اینکه کمیته نظارتی مسکن فعالیت‏های مناسبی انجام داده است، خاطر نشان کرد: کمیته نظارت بخش مسکن تخلفات را کنترل می‏کند.

معاون امور تعاون اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان به مجوز‏های بخش مسکن اشاره کرد و افزود: صدور مجوز برای تعاونی‏های مسکن نسبت به سال‏های گذشته با اعمال کنترل بیشتری صادر شده است.

وی هماهنگی دستگاه نظارتی را مورد توجه قرار داد و گفت: با همکاری دستگاه‏های نظارتی کنترل مناسبی در بخش تعاونی مسکن صورت گرفته است

۱۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید