اخبار

48 تعاونی مسکن در شهرستان ابهر فعال است

48 تعاونی مسکن در شهرستان ابهر فعال است
معاون امور تعاون اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به تعاونی‏های فعال در بخش مسکن گفت: 48 تعاونی مسکن در شهرستان ابهر فعال است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان محمد‏رضا باقری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: اهمیت تعاون در بخش مسکن بسیار بالا است و توجه به این تعاونی‏ها در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه بروز تخلفات در تعاونی‏های بخش مسکن همواره مورد توجه قرار داشته است، افزود: توجه به این تخلفات مورد تاکید قرار دارد.

*نظارت مناسبی در بخش تعاونی‏های مسکن در حال انجام است

معاون امور تعاون، اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان نظارت بر تعاونی‏های مسکن را مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: نظارت مناسبی در بخش تعاونی‏های مسکن در حال انجام است.

وی تمرکز فعالیت‏های بخش مسکن در مسکن مهر را مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: با تمرکز ساخت و ساز در بخش مسکن مهر موضوع نظارت به شکل مناسبی صورت گرفته است.

*فعالیت سه تعاونی مسکن در شهرستان ایجرود

باقری با اشاره به تعاونی‏های فعال در بخش مسکن شهرستان ایجرود، خاطرنشان کرد: سه تعاونی مسکن در شهرستان ایجرود فعالیت می‏کنند.

معاون امور تعاون، اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان فعالیت تعاونی‏های مسکن در شهرستان ایجرود را مناسب ارزیابی کرد و ادامه داد: فعالیت این تعاونی‏ها به شکل مناسبی در حال انجام است.

*شش تعاونی مسکن در شهرستان طارم فعال است

وی به فعالیت تعاونی‏های مسکن در شهرستان طارم اشاره کرد و گفت: در شهرستان طارم شش تعاونی در بخش مسکن فعال هستند.

باقری با ارزیابی مناسب از فعالیت تعاونی‏های مسکن در شهرستان طارم، اظهار داشت: عملکرد تعاونی‏های فعال در شهرستان طارم به شکل مناسبی مورد نظارت قرار گرفته است.

معاون امور تعاون، اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان لزوم توجه به ارزیابی عملکرد تعاونی‏های مسکن را مورد تاکید قرار داد و افزود: فعالیت تعاونی‏ها مورد ارزیابی مستمر قرار دارد

۹ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید