اخبار

تحقق 101 درصدی اشتغال در استان زنجان

تحقق 101 درصدی اشتغال در استان زنجان
معاوناشتغال اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از تحقق 101 درصدی اشتغال در استان زنجان خبر داد
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان  زنجان، حمیرا قهرمانی در آخرین جلسه کار گروه اشتغال استان زنجان اظهار کرد: از آغاز سال جاری تاکنون اقدامات مطلوبی در زمینه عمل به تعهدات اشتغال تعیین شده برای استان زنجان انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه تعهد اشتغال استان زنجان برای سال جاری 24 هزار و 912 نفر بود،‌ اضافه کرد: تا کنون عملکرد استان در این زمینه 25 هزار و 188 نفر است.

معاون اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه نسبت به تعهد استان تا بهمن ماه 110 درصد اشتغالزایی انجام شده رشد داشته است، اضافه کرد: نسبت به کل سال نیز تعداد اشتغالزایی استان 101 درصد افزایش یافته است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با مطلوب ارزیابی کردن عملکرد شهرستان‌های استان در زمینه اشتغالزایی افزود: میزان اشتغالزایی انجام شده در زنجان نسبت به تعهد این شهرستان برای سال جاری 109 درصد تحقق یافته است.

قهرمانی همچنین با اشاره به اینکه میزان اشتغالزایی صورت گرفته توسط شهرستان ابهر در سال جاری 113 درصد نسبت به تعهد شهرستان است، اضافه کرد: همچنین میزان اشتغالزایی صورت گرفته خرم‌دره 86 درصد نسبت به تعهد مشخص شده برای این شهرستان است.

وی همچنین میزان اشتغالزایی انجام شده توسط کمیته امداد خدابنده را 90 درصد نسبت به تعهد این شهرستان در سال جاری اعلام کرد و گفت: میزان اشتغالزایی انجام شده در ایجرود نیز 105 درصد است که نسبت به تعهد این شهرستان در سال جاری رشد دارد.

معاون اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان همچنین با اشاره به تحقق 71 درصدی اشتغالزایی مقرر شده برای شهرستان طارم افزود: در ماهنشان نیز 88 درصد از اشتغال تعهد شده برای این شهرستان تحقق یافته است.

وی در ادامه به میزان اشتغالزایی صورت گرفته در استان در بخش مشاغل خانگی نیز اشاره کرد و گفت: در این زمینه نیز بانک تجارت با 88 درصد بیشترین میزان همکاری را داشته است

 

۱۲ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید