اخبار

24 پروژه از مصوبات سفر رییس جمهور به زنجان در بخش تعاون، کار و رفاه اجتماعی محقق شده است

24 پروژه از مصوبات سفر رییس جمهور به زنجان در بخش تعاون، کار و رفاه اجتماعی محقق شده است
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: از 60 پروژه مصوبه سفر رییس جمهور و هیات دولت به این استان 24 پروژه این اداره کل محقق شده است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان فضایل مقدسی  در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از پروژه های سفر هیات دولت به استان زنجان 22 پروژه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان با مشکل مواجه هستند.

وی تصریح کرد: چهار پروژه مشکل دار این اداره مربوط به مصوبات دور اول، شش مورد دور دوم و 12 مورد دیگر در قالب پروژه های دور سوم رییس جمهور به این استان است

مقدسی ابراز کرد: از مصوبات دور اول رییس جمهور به این استان در حوزه این اداره یک پروژه و دور سوم نیز دو پروژه مشکلی ندارند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تعداد پروژه های محقق نشده این اداره در قالب سفر رییس جمهور به این استان را 11 مورد اعلام کرد و گفت: یک مورد آن مربوط به مصوبات دور اول، سه مورد سفر دور دوم و مابقی نیز مربوط به دور سوم سفر هیات دولت به این استان است.

وی پیشرفت فیزیکی پروژه های مصوب شده سفر رییس جمهور در حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی را 34/64 درصد اعلام کرد.

مقدسی یادآور شد: از 17 هزار و 322 میلیارد و 931 میلیون ریال مجموع اعتبارات تعهد شده سفر رییس جمهور برای پروژه های این اداره، تاکنون سه هزار و 227 میلیارد و 429 میلیون ریال پرداخت شده است.


مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، تعداد مصوبات دور اول، دوم و سوم این اداره در قالب سفر رییس جمهور به این استان را به ترتیب 14، 17و 29 مورد برشمرد.

۱۲ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید