اخبار

15 تعاونی مسکن در شهرستان خرمدره فعال است

15 تعاونی مسکن در شهرستان خرمدره فعال است
معاون امور تعاون، اداره کل کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به تعاونی‏های فعال در بخش مسکن گفت: 15 تعاونی مسکن در خرمدره فعال است.
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان محمد‏رضا باقری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: تعاونی‏های بخش مسکن از الویت‏های مهم در فعالیت کاری تعاونی‏ها است.

وی به اهمیت بخش تعاونی مسکن اشاره کرد و افزود: تلاش برای فعالیت مناسب تعاونی‏های مسکن در سطح استان به شکل مناسبی ادامه دارد. 

معاون امور تعاون، اداره کل کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه در شهرستان ایجرود سه تعاونی مسکن فعال است، یادآور شد: تعاونی‏های مسکن این شهرستان فعالیت مستمری دارند.

وی تعاونی‏های مسکن را دارای اهمیت دانست و گفت: بخش تعاونی مسکن زمینه خانه‏دار شدن مردم را فراهم می‏کند که از این رو دارای اهمیت است.

باقری با اشاره به تعداد تعاونی‏های فعال مسکن در شهرستان ماهنشان، خاطر نشان کرد: در شهرستان ماهنشان سه تعاونی مسکن فعال است.

معاون امور تعاون، اداره کل کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به بیشترین تعداد تعاونی مسکن فعال در استان اشاره کرد و افزود: شهرستان زنجان بیشترین تعاونی مسکن فعال در استان را دارد.

۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید