اخبار

پرداخت 12 میلیارد ریال تسهیلات، طی4 ماه فعالیت

پرداخت 12 میلیارد ریال تسهیلات، طی4 ماه فعالیت
رئیس اداره شعب بانک توسعه تعاون استان زنجان گفت: در 4 ماهه نخست فعالیت بانک توسعه تعاون، 12 میلیارد ریال تسهیلات در سطح استان به بخش های مختلف اقتصادی پرداخت شده است

رئیس اداره شعب بانک توسعه تعاون استان زنجان گفت: در 4 ماهه نخست فعالیت بانک توسعه تعاون، 12 میلیارد ریال تسهیلات در سطح استان به بخش های مختلف اقتصادی پرداخت شده است.

صادق گنج خانلو در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) اظهار کرد: از مجموع تسهیلات پرداخت شده، 50 درصد به بخش مسکن، 20 درصد به بخش کشاورزی، 20 درصد به بخش بازرگانی و 7 درصد به بخش صنعت و 3 درصد به سایر بخش ها اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه اساسی ترین تفاوت بانک توسعه تعاون با سایر بانک ها در نگرش و رویکرد این بانک است، افزود: رویکرد اصلی بانک توسعه تعاون توجه به اهداف توسعه ای و کمک به ارتقای کمی و کیفی اقتصاد بخش غیردولتی و تحقق سهم 25 درصدی بخش تعاون در اقتصاد ملی است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه این بانک به منظور توسعه اقتصادی و اجتماعی و با هدف گسترش عدالت اجتماعی و اقتصادی، بخش تعاون را به عنوان یک هدف در اولویت کاری خود قرار داده است، خاطرنشان کرد: در راستای این هدف 70 درصد تسهیلات بانک توسعه تعاون استان به بخش های مختلف تعاون و 30 درصد تسهیلات به فعالیت های اقتصادی غیرتعاونی اختصاص داده شده است.

این مقام مسئول ابراز کرد: در راستای توسعه اقتصادی استان، این بانک اقدام به ارائه کلیه خدمات بانکی – اعتباری به فعالان اقتصادی در کلیه بخش ها و زیربخش های اقتصادی اعم از کشاورزی، صنعت و معدن، مسکن، خدمات و بازرگانی در قالب شرکت های تعاونی و غیرتعاونی کرده است.


۱ بهمن ۱۳۸۸ ۰۷:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید