اخبار

اقدامات لازم برای حل مشکلات سایت کارگاهی بانوان زنجان

اقدامات لازم برای حل مشکلات سایت کارگاهی بانوان زنجان
معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: اقدامات لازم برای حل مشکلات سایت کارگاهی بانوان زنجان انجام شده که به زودی این مشکلات برطرف می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، معاون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بعدازظهر امروز در جلسه کارگروه بانوان استان زنجان با ارائه گزارشی از مصوبات قبلی جلسات کارگروه در مورد سایت بانوان شهرک صنعتی زنجان اظهار داشت: اقدامات لازم برای حل مشکلات مطرح شده در جلسات قبلی انجام شده است.

وی با اشاره به تعطیلی موقت پروژه توسط پیمانکار افزود: دلایلی برای این کار از طرف پیمانکار مطرح شده بود که رفع شده است.

حمیرا قهرمانی تامین منابع مالی برای تکمیل و واگذاری 27 کارگاه را از جمله مصوبات جلسه قبلی کارگروه بانوان اعلام و اضافه کرد: این منابع باید توسط شهرک صنعتی تامین می‌شد.

وی تامین برق کارگاه‌ها و تسهیلات مورد نیاز برای تکمیل کارگاه‌ها و تحویل واحدهای کارگاهی را از دیگر مصوبات کارگروه عنوان و ادامه داد: تعیین تکلیف اراضی مجتمع و صدور اسناد هم از دیگر مصوبات است.

معاون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از حل مشکل صدور مجوز بهداشتی برای واحدهای کارگاهی خبر داد و افزود: ادامه عملیات 33 واحد کارگاهی نیمه‌کاره در دستور کار قرار دارد.

وی از حل مشکل اتصال واحدهای کارگاهی با خطوط مخابرات خبر داد و گفت: این مشکل تا آخر هفته آینده حل می‌شود.

قهرمانی با اشاره به بررسی‌های انجام شده در مورد مصوبات کارگروه بانوان در مورد سایت تولیدی صنعتی بانوان واقع در شهرک صنعتی تصریح کرد: این سایت همزمان با هفته زن و در 11 اردیبهشت ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

 

۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید