اخبار

تعاونی‏های بخش معدن استان زنجان توسعه می‌یابد

تعاونی‏های بخش معدن استان زنجان توسعه می‌یابد
دبیر اتاق تعاون زنجان گفت: در سال‌جاری تمرکزمان بر توسعه تعاونی‏های بخش معدن استان خواهد بود.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان محسن جاویدان در گفت‏و‏گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: در سال‌جاری تاکیدات بسیاری برای توسعه بخش معدن استان شده است.

وی توسعه بخش معدن استان را مهم عنوان کرد و افزود: تعاونی‏های بخش معدن استان به شکل مناسبی فعال هستند.

دبیر اتاق تعاون زنجان با بیان اینکه استان در بخش معدن ظرفیت‏های بالایی دارد، یادآور شد: باید در بخش معدن زنجان از همه ظرفیت‏ها استفاده شود.

وی آغاز برنامه‏ریزی‏های صورت گرفته برای توسعه بخش معدن استان در سال‌جاری را مثبت ارزیابی کرد و گفت: در سال‌جاری معادن استان توسعه مناسبی خواهد داشت.

جاویدان تنوع معدنی زنجان را بالا دانست و افزود: از تنوع موجود در بخش معدن استان باید بهره مناسبی برده شود.

دبیر اتاق تعاون زنجان استفاده بهینه از معادن استان را مهم ارزیابی کرد و افزود: در سال‌جاری باید از ظرفیت‏های موجود در بخش معدنی استان استفاده اصولی کرد.

*50 تعاونی در بخش معدن زنجان فعال است

وی به تعاونی‏های بخش معدن زنجان اشاره کرد و گفت: 50 تعاونی در بخش معدن استان فعال است.

جاویدان با بیان اینکه در بخش معدن استان کم‌کاری شده است، تصریح کرد: رویکرد سال‌جاری باید به عنوان یک محرکه قوی برای توسعه معادن استان باشد.

دبیر اتاق تعاون زنجان رویکرد دولت در سال‌جاری را بر توجه بیشتر به بخش معدن عنوان کرد و یادآور شد: با توجه به رویکرد دولت در سال‌جاری باید برنامه‏ریزی مناسبی در بخش معدن استان صورت گیرد.

وی استفاده بهینه از منابع معدنی را خواستار شد و اضافه کرد: نباید همانند ادوار گذشته از معادن استان به شکل خام استفاده کرد.

جاویدان با تاکید بر استفاده از منابع معدنی به شکل فرآوری شده، خاطر‌نشان کرد: فرآوری مواد معدنی در استان باید به شکل جدی پیگیری شود.

دبیر اتاق تعاون زنجان به سرمایه‏گذاری در بخش معدن اشاره کرد و گفت: سال‌جاری برای بخش معدن در بخش سرمایه‏گذاری پربار خواهد بود.

 

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید