اخبار

قشر کارگران شهدای بسیاری را نثار انقلاب اسلامی کرده است

قشر کارگران شهدای بسیاری را نثار انقلاب اسلامی کرده است
جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: قشر کارگران شهدای بسیاری را نثار انقلاب اسلامی کرده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان و به نقل از خبرگزاری فارس  رضا حسینی در همایش تجلیل از خانواده شهدای کارگر استان زنجان، اظهار کرد: قشر کارگر در همه ابعاد جنگ تحمیلی حضور فعال داشته است.

وی دستاوردهای نظام مقدس اسلامی را مدیون خون شهدای انقلاب دانست و افزود: در این بین قشر کارگر نقش قابل ملاحظه و بسیار پررنگی داشته است.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان تلاش و زحمات قشر کارگر برای نظام اسلامی را مهم ارزیابی کرد و گفت: نظام مقدس اسلامی بخشی از موفقیت‏های خود را مدیون زحمات کارگران است.

وی به کارگر شهید برونسی اشاره کرد و یادآور شد: این شهید بزرگوار از کارگران زحمت‏کش در نظام مقدس اسلامی است که در جبهه‏های حق علیه باطل شهید شده است.

حسینی به مبارزات شهید برونسی بر علیه رژیم طاغوت اشاره کرد و اظهار داشت: این شهید بزرگوار در زمان انقلاب جان فشانی‏های بسیاری برای پیروزی انقلاب اسلامی انجام داده است.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به مبارزات این شهید حوزه کارگری کشور بعد از انقلاب و جبهه‏های حق علیه باطل، خاطر نشان کرد: شهید برونسی در تیپ 18 جوادالائمه(ع) خراسان، فرماندهی این تیپ را بر عهده داشته است.

وی دستاوردهای انقلاب اسلامی را حاصل ایثار شهدایی مانند شهید برونسی دانست و ادامه داد: ایثار و جان‏فشانی شهدای انقلاب برای اسلامی و ایران فراموش شدنی نیست.

حسینی به فعالیت‏های صورت گرفته برای توسعه کشور بعد از انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی اشاره کرد و اظهار داشت: در همه سال‌های بعد از انقلاب تلاش‏های بسیاری برای توسعه کشور شده است.

* اقدامات مناسبی برای توسعه کشور در دهه سوم انقلاب صورت گرفته است

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان به دهه سوم انقلاب اشاره کرد و افزود: اقدامات مناسبی برای توسعه کشور در دهه سوم انقلاب صورت گرفته است.

وی نقش جامعه کارگری در دهه سوم انقلاب را مهم ارزیابی کرد و گفت: جامعه کارگری در دهه سوم نظام اسلامی خدمات شایانی را برای ایران و ملت ارایه داده است.

حسینی به شعار سال اشاره کرد و یادآور شد: برای تحقق حماسه سیاسی باید نسبت به حضور حداکثری مردم در پای صندوق‏های رای تلاش شود.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان انتخابات ریاست جمهوری را مورد تاکید قرار داد و افزود: باید نسبت به انتخابات پرشور و گسترده در کشور تلاش کرد.

حسینی به تلاش دشمنان در تاثیرگذاری بر انتخابات کشور اشاره کرد و اظهار داشت: دشمن همواره در تلاش برای کاهش حضور مردم در پای صندوق‏های رای داشته است.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به تلاش دشمن برای تحقق رخدادهای سال 88 در کشور، یادآور شد: باید نسبت به تحرکات دشمن حساسیت لازم را داشت.

وی به تلاش برخی جریانات داخلی و خارجی برای اخلال در انتخابات اشاره کرد و افزود: تحرکات قانون‏شکنان و اخلال‏گران در انتخابات همواره رصد شده است

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید