اخبار

155 هزار نفر تحت پوشش بیمه کارگری قرار گرفته اند

155 هزار نفر تحت پوشش بیمه کارگری قرار گرفته اند
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت:با یزنامه ریزی های انجام شده تا کنون 155 هزار نفر تحت پوشش بیمه کارگری قرار گرفته اند.

بنا بر اعلام روابط عمومی  اداره کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان ،فضایل مقدسی در مراسم گرامیداشت هفته کارگر و امتنان از کارگران نمونه و خانواده های شهدای کارگر نقش کارگران در توسعه وعمران کشور را مهم ارزیبی کرد و افزود:با توجه به اینکه تعهد استان زنجان در زمینه اشتغالزایی در سال گذشته 24 هزارو 912  شغل بوده بیش از 29 هزار شغل در سامانه ویژه اشتغال وزارت کار،تعاون و رفاه اجتماعی از سوی این استان به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به سرریز شدن سالانه تعدادی از جوانان به بازار کار،اظهار کرد:باید با تلاش و همت مضاعف زمینه اشتغعال جوانان جویای کار را فراهم کنیم.

این مقام مسئول از رشد 59 دزصدی تشکیل تعاونی ها طی دولت نهم و دهم خبر داد و یادآورشد":دولت علاقمند به ارائه تسهیلات به افراد برای اشتغالزایی در قالب تعاونی هاست.

مقدسی خلق حماسه در عرصه های سیاسی و اقتصادی را منوط به اراده ،تلاش و تعامل تمامی اقشار جامعه اعم از مردم و مسئولین دانست وتاکید کرد:ولایتمداری خط و معیار تنظیم حرکت ملت ایران برای دستیابی به پیشرفت و توسعه است.

مدیر کل تعاون کار ،تعاون و رفاه اجتماعی یادآورشد:همه ملت ایران باید با شور و شعور درانتخابات شرکت کرده و با انتخابی آگاهانه زمینه مقوم بخش اعتلای نظام اسلمی باشند.

همچنین جانشین سپاه انصارالمهدی(عج) در استان زنجان نیز با بیان اینکه طی سه دهه گذشته درزمینه های مختلف شاهد فعالیت های مثبت وسازنده درکشور بوده ایم گفت:دفاع از کیان کشور در دهه اول،سازندگی در دهه دوم،داشتن بصیرت و آگاهی در دهه سوم و بیداری اسلامی در دهه جهارم از شاخصه های بارز ملت ایران در دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.

رضا حسینی ،با اشاره به برگزای انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراها در 24 خرداد سالجاری،افزود:مشارکت گسترده در انتخابات و انتخاب مطلوب گامی مهم در راستای ادامه راه شهدا و پیشبرد اهداف نظام اسلامی است.

وی با تاکید بر قانونگرایی برای  سلامت انتخابات یادآورشد:قشر بسیج و سپاه  هیچ نقشی در تبلیغات انتخاباتی ندارد.

شایان ذکر است در ادامه برنامه ازخانواده شهدای کارگری ،کارگران ،گروه های کار وواحد های نمونه تجلیل شد

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید