اخبار

ایجاد 16 هزار شغل در زنجان

ایجاد 16 هزار شغل در زنجان
معاون اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی زنجان از ایجاد 16 هزار شغل طی سال جاری در استان خبر داد

حمیرا قهرمانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: طی سال‌های گذشته استان زنجان در بحث اشتغالزایی به بیش از تعهدات خود عمل کرده است.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته ایجاد 24 هزار و 912 شغل به استان زنجان تکلیف شده بود، اضافه کرد: با تلاش‌های انجام شده از سوی دستگاه‌های اجرایی این رقم به 29 هزار و 117 نفر رسیده است.

معاون اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان تصریح کرد: با برآورد صورت گرفته میزان اشتغالزایی انجام شده 17 درصد بیش از تعهدات استان بوده است.

وی با بیان اینکه اغلب دستگاه‌های اجرایی در بحث اشتغال به بیش از تعهدات خود عمل کرده‌اند، گفت: با برآورد صورت گرفته از مجموع میزان اشتغالزایی انجام شده طی سال گذشته 45 درصد در بخش مسکن و 28 درصد در بخش بازرگانی بوده است.

قهرمانی با اشاره به اینکه امسال نیز ایجاد 16 هزار و 52 شغل به استان زنجان تکلیف شده است، خاطرنشان کرد: این میزان اشتغالزایی برابر با 1،4 درصد از اشتغالزایی در نظر گرفته شده در کل کشور است.

وی با مطلوب ارزیابی کردن عملکرد شهرستان‌های استان در زمینه اشتغالزایی گفت: امسال نیز به منظور اشتغالزایی برای هر یک از دستگاه‌های اجرایی سهم خاصی تعیین شده است
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید