اخبار

اولین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری خرمدره برگزار شد.

اولین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری خرمدره برگزار شد.
بررسی آخرین وضعیت میزان ایجاد اشتغال شهرستان در سال 91 و رئوس برنامه های سال 92در اولین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان خرمدره .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در این جلسه که به ریاست نوری پور فرماندار خرمدره برگزار شد ، ابتدا دبیر دفتر سرمایه گذاری و اشتغال فرمانداری آخرین وضعیت ایجاد اشتغال شهرستان در سال 91 و برنامه های اشتغال در سال 92 را تشریح نمود.

در ادامه امیرتیموری رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرمدره میزان تعهد اشتغال استان را 4912 نفر اعلام نمود که عملکرد دستگاههای اجرایی استان که در سامانه ملی رصد اشتغال به ثبت رسیده را 29117 نفر اعلام کرد که نشان دهنده تحقق 117 درصدی می باشد. وی تعهد اشتغال شهرستان خرمدره در سال 91 را 1704 نفر اعلام کرد و افزود با تلاش دستگاههای اجرایی این میزان به 2048 نفر افزایش یافت. وی در ادامه افزود : در سال 91 ، 9 طرح سرمایه گذاری بخش کشاورزی از طریق بنگاههای زودبازده به تصویب رسید.

در پایان جلسه نوری پور فرماندار خرمدره به عملکرد دستگاههای اجرایی در سال 91 اشاره و تحقق 135 درصدی تعهد اشتغال شهرستان و کسب رتبه نخست استانی را حاصل تلاش و پیگیریهای مجدانه مسئولین امر اشتغال ارزیابی نمود. وی سفر اعضای کمیسیون صنایع مجلس و معاون وزیر صنعت و تجارت به شهرستان خرمدره در سال 91 را نقطه عطفی در تاریخ اشتغال این شهرستان نام برد و نتایج آن را بسیار ارزشمند تلقی نمود.

۱۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید