اخبار

تجلیل از بانوان کارگر شهرستان طارم

تجلیل از بانوان کارگر شهرستان طارم
از بانوان نمونه کارگر شهرستان طارم در مراسمی ویژه توسط اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان جشنی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای طارم با حضور کارگران و خانواده های آنها برگزار شد.در این مراسم رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی طارم  گفت : در دین اسلام زن جایگاه بسیار والایی دارد و هم در خانواده و هم در اجتماع نقشی سازنده و تاثیرگذار را داراست. رسولی اظهار داشت : بانوان ایرانی همیشه با الگو گیری از حضرت زهرا ( س ) در زندگی خود بالاخص تربیت فرزندان نقشی مهم را در جامعه ایفا می کنند. وی به نقش کارگران در صحنه های مختلف اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی اشاره کرد و گفت : در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی  ، بی شک ملت بزرگ ایران و به ویژه کارگران و بانوان با حضور پرشور و آگاهانه پای صندوقهای رای حماسه سیاسی و با تلاش و کوشش خستگی ناپذیر خود در عرصه تولید و خودکفایی حماسه اقتصادی خلق خواهند کرد.

رسولی در ادامه از مهمترین وظایف اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی طارم را بهبود روابط کارگری و کارفرمایی دانست و گفت : از سال گذشته تاکنون تلاش شده تا با بهبود این روابط در زمینه افزایش تولید گام برداشته شود. وی افتتاح مجموعه ورزشی آببر با اعتباری بالغ بر 900 میلیون تومان را از جمله اقدامات اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی طارم در زمینه خدمات رفاهی کارگران نام برد.

در پایان حجت الاسلام و المسلمین صادقی پور امام جمعه طارم در خصوص مقام والای زن در اسلام ، نقش مادران در جامعه و نقش کارگران در عرصه های تولید و اقتصاد سخن گفت و  از زنان نمونه کارگر شهرستان طارم با اهدای جوایز تجلیل به عمل آمد.

۱۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید