اخبار

دانشگاه کار، یکی از راه‎های ارتقای شغلی کارگران است

دانشگاه کار، یکی از راه‎های ارتقای شغلی کارگران است
رییس خانه کارگر ابهر و خرم‌دره گفت: برای ارتقای شغلی کارگران خانه کارگر، دانشگاه کار راه‎اندازی شده است که در شهرهای خرم‌دره، قزوین و رفسنجان بیش از 10 هزار دانشجو درحال تحصیل هستند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان کاظم خلجی" در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، تصریح کرد: فرزندان کارگران عضو خانه کارگر که در حال تحصیل در دانشگاه کار هستند از تخفیف در شهریه برخوردار هستند.

 

وی در ادامه افزود: خانه کارگر در چندین شهرستان دانشگاه علمی – کاربردی دایر نموده است که در راستای بالا بردن سطح علمی و آگاهی‌های تخصصی کارگران و به ویژه اعضا فعالیت می‎کنند که تعداد زیادی از افراد تحصیل کرده در این دانشگاه بعد از فارغ‌التحصیلی کارآفرین هستند.

 

وی با اشاره به مهم‏ترین برنامه‎های خانه کارگر در سال جاری، عنوان کرد: مهم‎ترین برنامه خانه کارگر در سال جاری پیگیری رفع بیکاری و ایجاد اشتغال برای کارگردان است که در این راستا با کارآفرینان و مسئولان مربوطه همکاری لازم را خواهد داشت.

 

خلجی با اشاره به نحوه عضویت در خانه کارگر، اظهار کرد: خانه کارگر از کلیه کارگران مشمول قانون کار و تأمین اجتماعی درخواست نموده با تکمیل فرم مخصوص عضویت و با ارائه کپی شناسنامه، کارت ملی، دفترچه تأمین اجتماعی و دو قطعه عکس به عضویت خانه کارگر در این شهرستان‎ها درآیند.

 

رئیس خانه کارگر ابهر- خرمدره تاکید کرد: خانه کارگر به استناد اساسنامه خود که در آن پیروی از قانون اساسی و ولایت فقیه یک امر لازم الاجراست عمل می‌کند و با حرکت‎های افراطی و تفریطی مخالف است، زیرا حل مسائل و مشکلات مربوط به کارگران در سایه برنامه اجرایی مناسب است و با شعار و احساسات کاری صورت نمی‎گیرد

۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید