اخبار

در 8 سال گذشته، برابر 27 سال کار انجام شده است

در 8 سال گذشته، برابر 27 سال کار انجام شده است
رییس‌جمهور با طرح این موضوع که چگونه در 8 سال گذشته برابر 27 سال گذشته کار انجام شده است، گفت: وقتی جمعی همدل و پاک دست برای خدا کار کند همه ثروت و موجودی عالم که در دست خداست شامل حال بندگان می‌شود.

 

به گزارشروابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از  خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان "محمود احمدی‎نژاد" ظهر امروز در حاشیه افتتاح طرح‏های عمرانی و صنعتی در زنجان این شهر را دیار غیرت، نجابت، سخت‎کوشی، مهربانی، همدلی و ایمان‎های مستحکم معرفی کرد و افزود: مردمان زنجان در طول تاریخ با عشق به پیامبر و آل او و تکیه بر ارزش‎های الهی در این خطه ایستاده‎اند و از موجودیت و استقلال ایران، فرهنگ اسلام ناب و عزت و عظمت ایران اسلامی صیانت کردند، این در حالی است که مردم زنجان در صحنه‎های گوناگون انقلاب، از جمله در خط مقدم پیشگام بودند و امروز در عرصه تولید، عمران و آبادی نیز پیشتاز هستند.

 

رییس‌جمهور با اشاره به افتتاح طرح‎های عمرانی و صنعتی در دور چهارم سفرهای استانی به زنجان، اظهار کرد: تصمیمات اولیه ساخت پروژه سد تالوار 18 سال قبل اتخاذ شده بود، اما در دولت نهم و دهم با پیگیری‎هایی که انجام شد امروز با حجم مخزن 500 میلیون متر مکعب و با اعتبار 160 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید که آب سه استان همدان، زنجان و کردستان را تأمین خواهد کرد. همچنین شهرستان ایجرود که یکی از شهرستان‎‏های محروم استان زنجان در سفر نخست دولت به زنجان به نظر می‌‎رسید، امروز صاحب یک بیمارستان 32 تختخوابی شد. این در حالی است که 8 هزار واحد شهری و 4 هزار واحد روستایی، امروز در اختیار مردم شهیدپرور زنجان قرار گرفت.

 

احمدی‏نژاد، کارخانه لوازم بهداشتی را از دیگر طرح‎های عمرانی دولت دهم در استان زنجان قلمداد کرد و گفت: سرمایه‌گذاری در این پروژه خارجی بوده و 400 میلیارد تومان در آن سرمایه‎گذاری شده است. اما زمین، آب و برق آن از داخل تأمین شده است که با یک هزار نیروی کار برکات ارزشمندی را نصیب استان خواهد کرد. همچنین باید اذعان کرد که زنجان در بخش‎های گوناگون از جمله صنعت، کشاورزی و علم و فن‎آوری و ورزش پیشرفت چشم‎گیری داشته است و باید این شتاب و سرعت پیشرفت را حفظ کرد، لذا معتقدیم وقتی جمعی همدل و پاکدست برای خدا کار کند، همه ثروت و موجودی عالم که در دست خدا است به سوی بندگان او سرازیر می‌شود

۹ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید