اخبار

12 هزار واحد مسکونی ‌مهر افتتاح شد

12 هزار واحد مسکونی ‌مهر افتتاح شد
با حضور رییس‌جمهور، 12 هزار واحد مسکونی مهر، اعم از شهری و روستایی به طور هم‌زمان در استان زنجان به متقاضیان واگذار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان زنجان  در سفر یک‌روزه رییس‌جمهور به استان زنجان، "محمود احمدی‌نژاد" با حضور در پروژه 2224 واحدی مسکن‌مهر "رضوان" به طور هم‌زمان 12 هزار واحد مسکونی مهر در مناطق شهری و روستایی را به متقاضیان واگذار کرد.

 

در این مراسم از فاز نخست مسکن‌مهر رضوان بهره‌برداری و 384 واحد در مرحله اول به متقاضیان واگذار شد. گفتنی است، اعتبار صرف شده برای احداث 12 هزار واحد مسکن‌مهر در زنجان بیش از 360 میلیارد تومان می‌باشد.

 

لازم به ذکر است، از 12 هزار مسکونی مهر واگذار شده، 8 هزار واحد مسکن شهری و 4 هزار واحد مسکن روستایی بوده است و مسکن‌های مهر افتتاح شده در شهرهای زنجان، ابهر، خرم‌دره، قیدار، هیدج، صایین‌قلعه، سلطانیه، آب‌بر، ماه‌نشان، زرین‌آباد و گرماب بوده است.

 

همچنین از این تعداد مسکن‌مهر افتتاح شده 6500 واحد مربوط به شهرهای دارای بالای 25 هزار نفر جمعیت مانند زنجان، ابهر، خرم‌دره و قیدار است و 1000 واحد مسکونی نیز مربوط به شهرهای هیدج، صایین‌قلعه، سلطانیه، آب‌بر، ماه‌نشان، زرین‌آباد و گرماب و 500 واحد مسکونی در بافت فرسوده شهرهای زنجان و ابهر بوده است.

۹ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید