اخبار

مشکلات تعاونی مسکن‌مهر احرار و ساتراپ در یک هفته رسیدگی می‌شود

مشکلات تعاونی مسکن‌مهر احرار و ساتراپ در یک هفته رسیدگی می‌شود
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر رفع مشکلات مربوط به تعاونی مسکن مهر احرار و ساتراپ، گفت: ظرف هفته آینده به موارد مطرح شده رسیدگی خواهد شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان  "علی‌نیک‌زاد" در حاشیه مراسم واگذاری 12 هزار واحد مسکن مهر به متقاضیان در استان زنجان و در جمع مردم با اشاره به اعتراضات اعضاء تعاونی مربوط به قیمت بالای تمام شده واحدها، اظهارکرد: موارد ثبت شده و در هفته جاری با سفر معاون وزیر به آن رسیدگی خواهد شد.

 

وی با اشاره به اینکه مشکلات مربوط به برخی تعاونی‌های مسکن باید بعد از رسیدگی دقیق مطرح شود، افزود: اعتراضات مردم را شنیده و حتما به آن رسیدگی می‌کنیم چون مسئولان باید پاسخگو باشند.

 

این مقام مسئول با اشاره به اینکه اگر مشکلات این دو تعاونی نیاز به افزایش وام داشته باشد قطعا این کار را انجام خواهیم داد، ابرازکرد: مردم قدری صبور بوده و مشکلات را در چارچوب‌های موجود پیگیری کنند و یقین بدانند که در وزارت راه و شهرسازی به همه این موارد رسیدگی خواهد شد.

 

گفتنی است وزیر راه‌و شهرسازی در شرایطی با مردم به صحبت پرداخت که جمعی از افراد نسبت به افزایش قیمت‌های تمام شده و دریافت مبالغ بیش از میلغ عنوان شده اعتراض داشته و خواستار رسیدگی به این موارد بودند.


۹ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید