اخبار

بیش از 2 هزار تعاونی در زنجان فعال هستند

بیش از 2 هزار تعاونی در زنجان فعال هستند
معاون تعاون اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی زنجان گفت: بیش از 2هزار تعاونی در استان فعال هستند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان زنجان محمدرضا باقری در گفت‏و‏گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: عمده تعاونی‏های استان به شکل مناسبی فعال هستند.

وی با بیان اینکه تعاونی‏های استان دارای وضعیت مناسبی هستند، افزود: در حال حاضر تعاونی‏های زنجان در بخش‏های مختلفی فعالیت دارند.

معاون تعاون اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی زنجان توسعه تعاونی‏های استان را یادآور شد و گفت: باید برای توسعه کمی و کیفی تعاونی‏های استان تلاش کرد.

وی به تعاونی‏های در دست اجرای زنجان اشاره کرد و ادامه داد: ایجاد 656 تعاونی در سطح استان در دست اقدام است که در صورت فعالیت به تعداد تعاونی‏های زنجان افزوده خواهد شد.

باقری فعالیت تعاونی‏ها را موجب توسعه اقتصاد در کشور و استان دانست و تاکید کرد: باید برای افزایش فعالیت‏های تعاونی در سطح جامعه تلاش کرد.

معاون تعاون اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان تلاش برای دخیل کردن اقشار مختلف مردم در سطح جامعه را مهم دانست و تاکید کرد: باید برای مشارکت حداکثری مردم جامعه در فعالیت‏های تعاونی اهتمام جدی صورت گیرد.

وی تلاش برای توسعه اقتصاد مردمی را یادآور شد و گفت: باید اقتصاد مبتنی بر تلاش جمعی شهروندان جامعه که اقتصادی مشارکتی برای توسعه اقتصادی است در سطح جامعه گسترده شود.

باقری توسعه اقتصادی کشور را در گرو توجه به بخش تعاون دانست و یادآور شد: باید برای توسعه اقتصاد کشور به بخش تعاون اهمیت بیشتری داده شود.

معاون تعاون اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان سهم 25 درصدی تعاون در اقتصاد کشور را مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: در سند چشم‌انداز توسعه سهم تعاون در اقتصاد کشور 25 درصد است.

وی تحقق حماسه اقتصادی در سال جاری را مهم و ضروری عنوان کرد و ادامه داد: در سال جاری باید نسبت به تحقق شعار اقتصادی تلاش شود.

باقری تحقق حماسه سیاسی در قالب تقویت اقتصاد تعاونی را یادآور شد و افزود: تعاون بخش بسیار مهمی در اقتصاد کشور است و با بها دادن به آن می‏توان زمینه تحقق حماسه اقتصادی را در کشور فراهم کرد
۱۷ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید