اخبار

فعالیت 33 درصد تعاونی‎های استان زنجان در بخش کشاورزی

فعالیت 33 درصد تعاونی‎های استان زنجان در بخش کشاورزی
معاون امور تعاون، اداره کل کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: 33 درصد تعاونی‎های استان در بخش کشاورزی فعالیت دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان محمد‏رضا باقری امروز در گفت‎و‎گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: بخش کشاورزی بیشترین میزان تعاونی‎ها را در بین سایر تعاونی‌ها دارد.

وی تعداد تعاونی‏های فعال بخش کشاورزی را بالا عنوان کرد و افزود: بخش کشاورزی از جمله بخش‎های فعال در بخش تعاونی‎های استان زنجان است.

معاون امور تعاون، اداره کل کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به سایر بخش‎های فعال در بخش تعاون اشاره کرد و یادآور شد: تعاونی‎های سایر بخش‎ها نیز فعالیت قابل قبولی دارند.

وی توسعه تعاونی‎های استان زنجان را مهم دانست و تاکید کرد: همواره برای توسعه تعاونی‎های استان در  بخش‎های مختلف تلاش شده است.

باقری به اقدامات انجام شده برای توسعه تعاونی‎ها در سطح استان اشاره کرد و گفت: اقدامات مناسبی در راستای اجرای امور مربوط به طرح توسعه کشاورزی و ساماندهی متقاضیان بخش تعاون صورت گرفته است.

معاون امور تعاون، اداره کل کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه مکاتبات مستمری برای ساماندهی متقاضیان تعاونی صورت گرفته است، افزود: مکاتبه  با دستگاه‎های ذیربط به منظور اطلاع‌رسانی به جامعه هدف از جمله اقدامات صورت گرفته است.

وی تعامل و همکاری دستگاه‎های اجرایی برای توسعه بخش تعاون را مهم عنوان کرد و گفت: برای توسعه بخش تعاون در همه ابعاد باید دستگاه‎های اجرایی استان تعامل و همراهی مناسبی داشته باشند.

باقری تلاش برای ساماندهی و توسعه بخش تعاون را یادآور شد و افزود: ابلاغ دستورالعمل ساماندهی متقاضیان بخش تعاون به ادارات شهرستان‎ها ارسال و مکاتبات لازم انجام شده است.

معاون امور تعاون، اداره کل کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه تهیه فرم تعهد نامه و دستور‌العمل داخلی نیز آماده و ارسال شده است، یادآور شد:   همه فرایند  انجام کار با دقت بررسی و صورت گرفته است.

وی از برگزاری بیش از 21 جلسه با حضور مدیران و مسئولین ادارات در این راستا خبر داد و تاکید کرد: جلسات مستمری با مدیران و مسئولین شهرستانی و کارشناسان برگزار شده است.

باقری به تعامل و ارتباط نزدیک با ادارات تعاون شهرستان اشاره کرد و گفت: مراجعه حضوری کارشناسان اداره کل به ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ها و راهنمایی و هماهنگی با کاربران شهرستانی به شکل مستمر صورت می‎گیرد.

معاون امور تعاون، اداره کل کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بخش تعاون را از بخش‎های مهم در اقتصاد کشور عنوان کرد و اظهار داشت: باید نسبت به این بخش مهم توجه شایانی صورت گیرد.

وی توسعه اقتصادی کشور را مرهون توسعه بخش تعاون دانست و تاکید کرد: باید نسبت به فعال بودن و توسعه بخش تعاون در همه ابعاد تلاش کرد.

باقری تعاون را یک بخش مهم در اقتصاد دانست و گفت: حضور اقشار مختلف مردم در بخش تعاون موجب افزایش بهره‎وری در انجام فعالیت‌ها و توسعه بیشتر اقتصادی می‎شود.

معاون امور تعاون، اداره کل کار و رفاه اجتماعی استان زنجان وضعیت فعلی تعاونی‎های استان را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: برای توسعه بیشتر در بخش تعاون باید تلاش بیشتری صورت گیرد

۵ اَمرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید