اخبار

19 درصد از تعاونی‌های زنجان در بخش صنعت فعال هستند

19 درصد از تعاونی‌های زنجان در بخش صنعت فعال هستند
معاون امور تعاون، اداره کل کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: 19 درصد از تعاونی‌های زنجان در بخش صنعت فعال هستند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان زنجان

محمد‏رضا باقری در گفتوگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: قسمت قابل توجهی از تعاونی‌های استان در بخش صنعت فعالیت می‌کنند.

وی بخش صنعت را مورد اشاره قرار داد و افزود: بخش صنعت از بخش‌های مهم در اقتصاد کشور و استان زنجان محسوب می‌شود.

معاون امور تعاون، اداره کل کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه باید به بخش صنعت در تعاون توجه ویژه داشت، یادآور شد: تعاونی‌های بخش صنعت استان فعالیت‌های خوبی دارند.

وی توسعه تعاونیهای بخش صنعت را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: تعاونی‌های استان در بخش صنعت وضعیت مناسبی دارند.

باقری با بیان اینکه برای توسعه بخش تعاون در قسمت صنعت تلاش می‌شود، افزود: طی سال‌های اخیر اقدامات خوبی در بخش صنعت استان صورت گرفته است.

معاون امور تعاون، اداره کل کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بخش صنعت را یکی بخش‌های مهم در تعاون استان دانست و تاکید کرد: باید نسبت به توسعه تعاونی‌های این بخش تلاش کرد.

وی اقدامات انجام شده حمایتی از بخش تعاونی را مناسب ارزیابی کرد و اظهار داشت: اقدامات مناسبی برای توسعه تعاونیها در سطح استان انجام شده است.

باقری ساماندهی متقاضیان بخش تعاون را در بخش صنعت یادآور شد و گفت: اقدامات خوبی در راستای اجرای امور مربوط به ساماندهی متقاضیان بخش صنعت صورت گرفته است.

معاون امور تعاون، اداره کل کار و رفاه اجتماعی استان زنجان سهم بخش صنعت تعاونی را در اقتصاد کشور و استان متذکر شد و افزود: این بخش می‌تواند تاثیرات مثبتی در رشد اقتصادی داشته باشد.

وی با اشاره به اهمیت توسعه اقتصادی در بخش صنعت، یادآور شد: باید نسبت به بهره‌مندی اقتصاد استان از بخش صنعت اهتمام جدی صورت گیرد.

باقری اقتصاد تعاونی را اقتصادی سالم و پویا عنوان کرد و اظهار داشت: باید از ظرفیت‌ها و توانایی‌های اقتصادی بخش تعاون استفاده حداکثری صورت گیرد.

معاون امور تعاون، اداره کل کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تعامل و همکاری دستگاه‌های اجرایی برای توسعه بخش تعاون را ضروری خواند و تاکید کرد: برای توسعه تعاون باید تعامل مناسبی مابین همه دستگاه‌های اجرایی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه باید برای تحقق اهداف برنامه‌های توسعه‌ای کشور در بخش تعاون تلاش کرد، گفت: با تعامل مناسب همه دستگاه‌های اجرایی می‌توان نسبت به تحقق اهداف امید داشت.

باقری به مکاتبات صورت گرفته برای توسعه بخش تعاون اشاره کرد و یادآور شد: مکاتبات و پیگیری‌های مناسبی  برای ساماندهی متقاضیان تعاونی انجام شده است.

معاون امور تعاون، اداره کل کار و رفاه اجتماعی استان زنجان حمایت از بخش تعاون را برای توسعه اقتصاد استان ضروری عنوان کرد و گفت: برای توسعه اقتصاد باید حمایت‌های عملی از بخش تعاون صورت گیرد.

وی وضعیت تعاونی‌های استان را مناسب ارزیابی کرد و اظهار داشت: برای توسعه کمی و کیفی تعاونی‌های استان باید تلاش کرد

 

۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید