اخبار

بسترسازی برای فعالیت تعاونی ها ضروری است

بسترسازی برای فعالیت تعاونی ها ضروری است
مدیرعامل شرکت تعاونی زربافت زنگان گفت: بسترسازی برای فعالیت تعاونی ها در حوزهای مختلف ضروری است
صغری بهرامی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه وجود موانع متعدد و کاغذ بازی های فراوان در راستای دریافت تسهیلات بخش عمده ای از توان تعاونگران برای ادامه کار را گرفته است افزود:اکثر تعاونگران از ادامه مسیر برای دریافت تسهیلات منصرف شده و ترجیحا به ادامه مسیر تولید با بضاعت مالی اندک خود رضایت می دهند.

وی برلزوم تعامل بیش از پیش مسوولین برای پیشبرد اهداف تعاونگران تاکید و ابراز کرد: تعاونی ها با اشتغالزایی به صرفه باعث رونق تولید و پویایی اقتصادی جامعه می شوند.

مدیرعامل شرکت تعاونی زربافت زنگان گفت: عدم تعامل متولیان تعاونی ها با تعاونگران باعث نیمه فعال شدن غالب شرکت های تعاونی در زنجان شده است.

بهرامی زمینه فعالیت شرکت تعاونی زربافت زنگان را تولید لباس گرم در انواع مختلف عنوان و تصریح کرد: به رغم اشتغالزایی شرکت تعاونی فوق برای 35 نفر، نبود امکانات وتسهیلات مانعی جدی برای فعالیت شرکت تعاونی تولیدی زربافت زنگان شده و این شرکت تعاونی به حالت نیمه فعال درآمده است.

وی ادامه داد: بسیاری از اعضای شرکت های تعاونی و تولیدی را زنان سرپرست خانوار یا زنان بدسرپرست تشکیل می دهند که این امرضرورت توجه مسوولین و متولیان امربه اینگونه شرکت هاتی تعاونی را مضاعف می کند.

مدیرعامل شرکت تعاونی زربافت زنگان گفت:درصورت وجود ابزار و امکانات لازم می توان از ظرفیت های بالقوه موجود در شرکت های تعاونی برای انجام کارهای بزرگ اقتصادی و خدماتی بهره برد.
۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید