اخبار

افتتاح 248واحد مسکونی به مناسبت ایام ا... دهه فجر

افتتاح 248واحد مسکونی به مناسبت ایام ا... دهه فجر
مدیرکل تعاون استان گفت : به مناسبت ایام ا... دهه فجر 248 واحد مسکونی در استان به بهره‌برداری می‌رسدوتحویل میگردد
مدیرکل تعاون استان عصر امروز در مراسم افتتاح فاز دوم پروژه مسکونی کیهان با اشاره به اینکه هم اکنون نگرشی متفاوت نسبت به احداث واحدهای مسکونی حاصل شده است، اظهار داشت: در این زمینه تعاونی‌های مسکن در استان بیش از گذشته فعال هستند.
وی با بیان اینکه در حال حاضر 4 هزار واحد مسکونی در استان در دست ساخت است، افزود: بیشترین تعداد واحدهای مسکونی در شهر زنجان واقع شده است.
موسی متوسیلن با اشاره به اینکه 3 هزار و 200 واحد مسکونی در دست ساخت در شهر زنجان است، گفت: در این زمنیه تعاونی‌های استان عملکرد قابل قبولی داشته‌اند.
وی در ادامه اشتغالزایی طرح‌های مورد افتتاح استان را 778 نفر اعلام کرد و خاطرنشان ساخت: 635 نفر دیگر نیز به صورت غیر مستقیم در ایجاد اشتغالزایی شاهد هستیم.
مدیرکل تعاون استان با بیان اینکه امروز 248 واحد مسکونی در استان به بهره‌برداری می‌رسد، خاطرنشان کرد: از این تعداد پروژه 116 واحدی اتحادیه‌های تعاونی‌های مسکن کارکنان دولت به بهره‌داری می‌رسد.
وی همچنین مجموع سرمایه گذاری واحدهای در دست احداث استان را 215 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: دولت نهم و دهم حمایت‌های خوبی از بخش تعاونی در کشور داشته‌اند و دارند.
متوسلین با بیان اینکه تعاونی‌ها موجب توطیع عادلانه ثروت در جامعه می‌شوند، تصریح کرد: تعاونی‌ها در استان زنجان عملکرد قابل قبولی داشته‌اند
۲۰ بهمن ۱۳۸۸ ۰۸:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید