اخبار

مشکلات تعاونی مسکن مهر خرمدره مرتفع شد

مشکلات تعاونی مسکن مهر خرمدره مرتفع شد
مدیر کل تعاون استان زنجان از حل مشکلات تعاونی مسکن مهر خرمدره وتعهد پیمانکار فعلی به اتمام عملیات احداث آن در چهار ماه آینده خبر داد.

مشکلات تعاونی مسکن مهر خرمدره مرتفع شد

 

مدیر کل تعاون استان زنجان از حل مشکلات تعاونی مسکن مهر خرمدره وتعهد پیمانکار فعلی به  اتمام عملیات احداث آن در چهار ماه آینده خبر داد.

سید موسی متوسلین در بازدید از پروژه مسکن مهر خرمدره با اعلام این مطلب افزود: در گذشته به دلیل مشکلاتی که در این تعاونی وجود داشت، ‌عملیات احداث آن متوقف شده بود که به تازگی و با تمهیداتی که اندیشیده و تصمیماتی که گرفته شد، این مشکلات مرتفع و با توجه به تعهد پیمانکار پروژه شاهد اتمام عملیات عمرانی این طرح در چهار ماه آینده خواهیم بود.

وی حل مشکل سند زمین و تغییر شرایط قرارداد پیمانکار را از جمله اقدامات انجام شده برشمرد و گفت: پیمانکار متعهد شده است که برای تسریع عملیات عمرانی، اکیپ‌های کاری خود را در پروژه افزایش دهد و نواقص موجود را براساس اصول ایمنی رفع کند.

متوسلین همچنین از ورود بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان زنجان به عنوان عامل چهارم به این پروژه خبر داده و عنوان داشت: با توجه به عملکرد مناسبی که بنیاد در پروژه مسکن مهر زنجان داشت، با قراردادی که با ناظر منعقد شد، بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون زنجان به عنوان عامل چهارم به پروژه وارد شد تا بر کیفیت و سرعت اجرای آن نظارت مستمر داشته باشد.

این مقام مسئول در پایان اظهار امیدواری کرد 83 واحد تعاونی مسکن مهر خرمدره هر چه سریع‌تر به اعضا واگذار شود.

۲۰ بهمن ۱۳۸۸ ۱۱:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید