اخبار

اشتغالزایی در سطح کلان از ظرفیت های بخش تعاون است

اشتغالزایی در سطح کلان از ظرفیت های بخش تعاون است
معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: اشتغالزایی در سطح کلان از ظرفیت های بالقوه بخش تعاون است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، محمدرضا باقری با اشاره به فعالیت قابل توجه شرکت های تعاونی در زنجان گفت: بخش تعاون نقش مهمی در حوزه اقتصادی استان زنجان ایفا می کند.

وی بر لزوم استفاده از بستر مناسب تعاونی ها در زمینه های مختلف برای توسعه و پویایی استان زنجان تاکید و اظهار کرد: تعامل میان مسئولین و تعاونگران لازمه پیشبرد اهداف تشکیل تعاونی ها است.

معاون امور تعاون، اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان افزود :برنامه ریزی های مناسبی برای ساماندهی شرکت های تعاونی به ویژه در حوزه مسکن انجام شده و با رایزنی های انجام شده شرکت های تعاونی مسکن ملزم به رعایت برخی اصول و قوانین برای جلوگیری از نابسامانی در بازار شده اند.

باقری عمده فعالیت شرکت های تعاونی تاسیس شده در استان زنجان را کشاورزی عنوان و ابراز کرد: استفاده از بخش تعاون در ابعاد مختلف لازمه پیشرفت و توسعه پایدار است.

معاون امور تعاون اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تعداد کل اعضای شرکت های تعاونی این استان بدون احتساب شرکت تعاونی سهام عدالت یکصد و۹۶ هزارنفر است.

۸ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید