اخبار

واگذاری برنامه های جهاد کشاورزی به بخش تعاون

واگذاری برنامه های جهاد کشاورزی به بخش تعاون
جهاد کشاورزی زنجان آماده واگذاری برنامه های بخش کشاورزی به تعاونی های توانمند است

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: این سازمان آماده واگذاری سرمایه گذاری در بخش کشاورزی به تعاونی های توانمند است.
محمد رضا نهاوندی پور افزود: متاسفانه در بخش کشاورزی تعاونی توانمندی وجود ندارد که بتواند برای اجرای برنامه ها از آنها کمک گرفت. وی یادآورشد: در ابتدا باید تعاونی توانمندی در این بخش تشکیل شود و سپس بتوان سیاست های حمایتی که در سطح ملی و کلان تدوین شده است را اجرا کرد.
نهاوندی پور با بیان اینکه اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی باید برای تعاونی های مختلف دوره های آموزشی مناسب برگزار کند، بر لزوم زمینه سازی برای تشکیل تعاونی های توانمند در تمام بخش ها تاکید کرد.
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: در بخش توزیع نهاده های دامی و ارائه خدمات کشاورزی، به دلیل آنکه هیچ تعاونی فعال، توانمند و مناسبی وجود نداشت، این سازمان اقدام به تشکیل شرکت های خدمات کشاورزی کرد.
وی خاطر نشان کرد: هم اکنون ۶۰ شرکت خدمات کشاورزی با استفاده از نیروهای بومی هر منطقه و فارغ التحصیلان رشته کشاورزی در اقصی نقاط این استان تشکیل شده است

۸ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید