اخبار

سال آینده: واگذار ی 6 هزار واحد مسکونی در استان زنجان

سال آینده:  واگذار ی 6 هزار واحد مسکونی در استان زنجان
مدیرکل تعاون استان زنجان گفت: در سال آینده 6 هزار واحد مسکونی به متقاضیان واجد شرایط واگذار می‌شود.
موسی متوسلین در گفتگو با خبرنگار فارس در زنجان، با اشاره به اینکه در صورت فراهم شدن شرایط مناسب در استان این تعداد واحدهای مسکونی افزایش می‌یابد، اظهار داشت‌: در حال حاضر روند ساخت و ساز بیش از حد انتظار ادامه دارد.
وی با بیان اینکه هم اکنون 7 هزار واحد مسکونی مهر و غیر مهر در استان در دست احداث است افزود: با افزوده شدن زمین‌های گروهی به این مجموعه تعداد واحدهای فعلی افزایش می‌یاد.
مدیر‌کل تعاون استان زنجان با اشاره به اینکه امکان افزایش تعداد‌های واحدهای مسکونی در استان به 10 هزار واحد نیز وجود دارد اذعان داشت: هماهنگی دستگاه‌های مختلف در این ارتباط بسیار تاثیر‌گذار است.
وی با اشاره به اینکه با تکمیل واحدهای مسکونی یاد شده در استان مشکل مسکن برطرف خواهد شد تصریح کرد: با واگذاری این تعداد واحد مسکونی به متقاضیان واجد شرایط مشکل معضل مشکن برطرف می‌شود.
متوسلین با بیان اینکه روند ساخت و ساز مسکن در شهرستان‌های استان هم از وضعیت مناسبی برخوردار است خاطر نشان ساخت: همکاری مسئولان مناطق مختلف استان نقش مهمی در روند ساخت سازپروژه‌های یاد شده دارد.
وی با اشاره به اینکه مشکل موجود در شهرستان خرمدره نیز با همکاری مسئولان منطقه برطرف شده است افزود: هم اکنون روند احداث واحدهای مسکونی نیز پس از طی مراحل مختلف در این منطقه آغاز خواهد شد.
مدیر‌کل تعاون استان زنجان در ادامه با بیان اینکه تعاونی‌های مسکن استان در امر ساخت و ساز مشارکت فعالانه‌ای دارند گفت: تعاونی‌های مسکن استان با توجه وظایف تعریف شده خود و بیش از آن در صدد اتمام واحدهای مسکونی هستند
۲۸ بهمن ۱۳۸۸ ۱۲:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید