اخبار

تشکیل کمیته ویژه بررسی مشکلات تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی

تشکیل کمیته ویژه بررسی مشکلات تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی
باحضور استاندار زنجان : کمیته ویژه بررسی مشکلات تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی زنجان تشکیل شد
استاندار زنجان  در جلسه بررسی مشکلات شرکت تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به اینکه این تعاونی در مدت زمان فعالیت خود به حقوق اعضا توجهی نداشته است، اظهار داشت: با اینکه 18 سال از زمان فعالیت این تعاونی مسکن می‌گذرد، اما حقوق اعضا نادیده گرفته شده است.
محمد رئوفی‌نژاد با بیان اینکه تعاونی مسکن علوم پزشکی 10 پروژه را در نقاط مختلف شهر زنجان برای واگذاری به متقاضیان اجرا کرده است، افزود: مشکلات پروژه‌های مذکور باید در چارچوبی که قانون تعیین کرده حل و فصل شود.
وی با اشاره به اینکه تخلف مدیران در این بخش از طریق ضوابط قانونی که وجود دارد تعیین می‌شود، افزود: در بسیاری از پروژه‌های عقد قرارداد شده نسبت به تعهدات عمل نشده است.
استاندار زنجان با بیان اینکه مشکلات تعاونی مسکن علوم پزشکی باید هر چه زودتر برطرف شود، تصریح کرد: یکی از راهکارهای موجود مجاری قانونی است که ضوابط آن نیز مشخص و معین است.
رئوفی‌نژاد با اشاره به اینکه همدلی و وحدت رویه هم از جمله مسائلی است که می‌تواند در حل مشکلات این تعاونی تأثیر‌گذار باشد، خاطر نشان کرد: این موضوع می‌تواند با همدلی و تفاهم حل شود.
وی با بیان اینکه در حال حاضر تنها تعاونی که مشکلاتش در استان برطرف نشده، مشکلات مربوط به این تعاونی است، گفت: مسائل و مشکلات این تعاونی در 25 جلسه جداگانه و با کار کارشناسی بررسی شده است.
۲۹ بهمن ۱۳۸۸ ۱۱:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید