اخبار

اولویت بهره مندی از حمایتهای دولت افراد فاقد مسکن میباشد

اولویت بهره مندی از حمایتهای دولت افراد فاقد مسکن میباشد
مدیر کل تعاون در جلسه برسی مشکلات تعاونی مسکن علوم پزشکی: اولویت اعطای امتیازات به افراد و بهره مندی آنها از امکانات ، تسهیلات و حمایتهای دولتی فاقد مسکن بودن ایشان است.
مدیرکل تعاون استان زنجان با ارائه گزارشی از وضعیت پروژه های تعاونی مسکن علوم پزشکی گفت: مشکل دار ترین پروژه این تعاونی، پروژه موسوم به 81 است که در منطقه شمالغربی گلشهر کاظمیه در زمینی به مساحت 5/8 هکتار با 600 نفر عضو در سال 81 احداث شده و در حال حاضر این پروژه به دلیل وجود اختلاف بین پیمانکار پروژه و کارفرما و نیز متوقف شدن عملیات اجرایی پروژه به مدت 5 سال راکد مانده است و در صورت همکاری شهرداری در خصوص تمدید پروانه، بدون اخذ وجه اضافی مشکل این پروژه حل می شود.
سید موسی متوسلین دیگر پروژه مشکل دار این تعاونی مسکن را پروژه اراضی حاشیه بزرگراه 22 بهمن عنوان نمود و ادامه داد: این پروژه در زمینی به مساحت 2/9 هکتار ساخته شده است و اعتبار احداث این پروژه، از محل اعتبار سایر پروژه ها می باشد. بنابراین با حل مشکل مالی، مشکلات دیگر پروژه نیز حل خواهد شد. البته لازم به ذکر است که از جمله مشکلات این پروژه عدم تفکیک سهم شرکا و نیز تعیین وضعیت کاربری زمین می باشد که در راستای حل این مشکلات، شهرداری و سازمان مسکن و شهرسازی باید همکاری های لازم را انجام دهند.

وی با اشاره به واگذاری امتیاز عضویت در این تعاونی به افراد خارج از مجموعه و مشکلات به وجود آمده ناشی از این عمل، تصریح کرد علیرغم وجود ضوابط اداری مبنی بر عدم داشتن حقوق قانونی باید برای احقاق حقوق این افراد برخی اقدامات قانونی اجرا شود و البته اولویت اعطای امتیازات به افراد فاقد مسکن است
۲۹ بهمن ۱۳۸۸ ۱۲:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید