اخبار

بازدید دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی از اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی

بازدید دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی از اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی
دانشجویان دانشگاه جامع علمی – کاربردی واحد زنجان از اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بازدید نمودند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد زنجان از اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بازدید و از نزدیک در جریان امور قرار گرفتند. در این بازدید که به منظور آشنایی دانشجویان با وظایف اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی صورت گرفته بود دانشجویان از نزدیک با واحدهای مختلف این اداره آشنا و در جریان وظایف تخصصی هر واحد قرار گرفتند.

در ادامه دانشجویان در نشست صمیمی با معاون پشتیبانی و توسعه منابع اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به طرح سوالات و پیشنهادات خور پرداختند. روحانی در این جلسه به تاریخچه تاسیس وزارت کار و امور اجتماعی و وزارت تعاون سابق اشاره و افزود : این دو وزارتخانه در سال 90 با تصویب مجلس شورای اسلامی با یکدیگر ادغام گردیدند. در ادامه روحانی به تشریح وظایف تخصصی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی پرداخت و برخی از مهمترین وظایف این اداره کل را تنظیم روابط کارگر و کارفرما ، هیاتهای سازش ، تشخیص و حل اختلاف ، بنگاههای اقتصادی زود بازده و کارآفرین ، تشکیل تعاونی ها ، حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی ،  ایجاد و حمایت از مشاغل خانگی ، بازرسی کار و .... برشمرد.

در پایان روحانی با اشاره به نقش دانشگاهها در ایجاد نهضت علمی و امید به آینده ، دانشجویان را ارکان اصلی این نهضت برشمرد و اظهار امیدواری کرد تا رابطه دانشگاهها و مراکز علمی با دستگاهها و مراکز صنعتی روز به روز بیشتر و پررنگ تر شود.

۲۱ دی ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید