اخبار

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان خرم دره برگزار شد.

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان خرم دره برگزار شد.
به منظور بررسی آخرین وضعیت میزان تعهد اشتغال شهرستان و ارائه گزارش عملکرد اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرمدره در خصوص میزان تعهد اشتغال در سال 1392 جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، در این جلسه که در فرمانداری خرمدره برگزار شد نوری پور فرماندار خرمدره عملکرد بخش اشتغال شهرستان را ارزشمند برشمرد و اقدامات صورت گرفته در زمینه تحقق میزان اشتغال تعهد شده سال 92 و ارتقای دوبرابری تعهد اشتغال از 999 نفر به 1900 نفر را بسیار مثبت و قابل تقدیر دانسته و و در مجموع شرایط شهرستان را علیرغم وجود مشکلات فراوان از جمله تحریمها بسیار خوب و نمونه در سطح استان ذکر نمود و اظهار امیدواری کرد که با ثبت دقیق و نهایی آمار شاغلین بتوان رتبه نخست استان را کسب کرد.

در ادامه رحیم جعفری رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرمدره طی گزارش جامعی اشتغال تعهد شده شهرستان را به تفکیک دستگاههای اجرایی ، سازمانها و واحدهای تولیدی و صنعتی بخش خصوصی ارائه نمود و رقم تعهد شده شهرستان در سال 92 را 999 نفر و تحقق یافته را با رشد 190 درصدی 1900 نفر اعلام کرد و از ثبت الباقی  آن تا پایان سال خبر داد. جعفری اظهار امیدواری کرد تعهد شهرستان در سال 92 تا دو برابر میزان اعلام شده افزایش یابد. در خاتمه مقرر گردید اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرمدره به میزان و نحوه وصول حق الزحمه کاریابی ها از کارجویان نظارت و اقدامات انجام شده را گزارش نماید.

۲۰ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید