اخبار

نهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان زنجان برگزار می شود

نهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان زنجان برگزار می شود
نهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان زنجان در سه بخش صنعت ، کشاورزی و خدمات برگزار خواهد شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان رسول احدی در جمع خبرنگاران اعلام کرد: نهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان زنجان در سه بخش صنعت ، کشاورزی و خدمات در خرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت : با هدف ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی ، خلاقیت و نوآوری و ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های مختلف اقتصادی ، وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی هر سال جشنواره کارآفرینان برتر را در دو سطح استانی و ملی در سه بخش صنعت ، کشاورزی و خدمات برگزار می کند که بخش استانی این جشنواره توسط اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در خرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد. وی از کلیه کارآفرینان ، مدیران واحدهای تولیدی و علاقه مندان جهت شرکت در این جشنواره دعوت به عمل آورد و افزود :  کلیه علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام به آدرس اینترنتی www.karafarinanebartar.ir  مراجعه نمایند و آخرین مهلت ثبت نام در این جشنواره تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 93/1/27 می باشد.

احدی در پایان خاطر نشان کرد جشنواره ملی کارآفرینان برتر در مرداد ماه سال جاری و کارآفرینان ملی از بین کارآفرینان استانی انتخاب خواهند شد. 

۱۹ فروردین ۱۳۹۳ ۰۷:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید