اخبار

جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته کارگر برگزار شد

جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته کارگر برگزار شد
اولین جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته کارگر به ریاست سرپرست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، اولین جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته کارگر با حضور اعضای ستاد بزرگداشت هفته کارگر برگزار گردید.در ابتدای این جلسه معاون امور اجتماعی و فرهنگی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به تشریح شیوه نامه اجرایی هفته کارگر پرداخت و برنامه های پیشنهادی آن معاونت را اعلام نمود.مجتبی بازرگان با اعلام اینکه هفته کارگر از 6 اردیبهشت سال جاری آغاز و تا 12 اردیبهشت ادامه خواهد داشت بر لزوم سازماندهی ، تبلیغات ، امور رسانه ای ، برگزاری جشنهای کارگری و ... تاکید و از اعضای ستاد درخواست نمود تا برنامه های این هفته را باشکوهتر از سالهای پیش به اجرا درآورند.

در ادامه نمایندگان کارگری ، روسای ادارات شهرستانها ، روسای کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار و مجمع نمایندگان کارگری ، رئیس خانه کارگر و فرمانده حوزه مقاومت بیسج شهید بهشتی هر یک به بیان برنامه ها و نقطه نظرات خود برای گرامیداشت هفته کارگر پرداختند.در پایان سرپرست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی پس از استماع نظرات و پیشنهادات اعضای ستاد ، با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری سال 93 با عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی ، از کلیه اعضاء درخواست نمودند با عزمی راسخ و جهادگونه و با همکاری و هماهنگی واحدهای تولیدی و با استفاده از حداکثر امکانات جهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن برنامه های هفته کارگر تلاش نمایند.

در این جلسه برنامه های هفته کارگر مصوب گردید ک برخی از آنها عبارتند از:

-        برگزاری مسابقات ورزشی در بین کارگران و شرکتهای تولیدی

-        برگزاری پیاده روی خانوادگی ویژه کارگران و خانواده های آنان

-        عیادت از کارگران بستری در بیمارستانهای تامین اجتماعی در سطح استان

-        دیدار اعضای جامعه کارگری استان با نماینده ولی فقیه و استاندار زنجان

-        غبار روبی و عطر افشانی مزار مطهر شهدا توسط اعضای جامعه کارگری

-        برگزاری جشنواره امتنان از کارگران نمونه ، واحدهای نمونه ، ورزشکاران کارگر نمونه و ... و تجلیل از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران

-        درج شعارهای کار و کارگر در سربرگ کلیه مکاتبات اداری در سطح استان

-        برگزاری نمایشگاههای کتاب با ارائه تخفیف ویژه به کارگران و دستاوردهای کارگران نمونه

۲۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید