اخبار

استان زنجان استعدادهای بسیار ارزشمندی به لحاظ مادی و معنوی در امور مختلف دارد

استان زنجان  استعدادهای بسیار ارزشمندی به لحاظ مادی و معنوی در امور مختلف دارد
معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وزارت تعاون، با اشااره قابلتیهای بالای استان گفت: استان زنجان قابلیتها و استعدادهای بسیار ارزشمندی به لحاظ مادی و معنوی در امور مختلف دارد .

محمد رضا موالی زاده در مراسم معارفه مدیرکل جدید اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان  اظهار داشت: باید به این قابلیتها با دید علمی و فرهنگی نگاه کنیم چرا که این استان خاستگاه علم و فرهنگ ، اندیشه و معنویت بوده و شخصیهای بسیار بزرگی در حوزه های مختلف پرورش یافته است بنابراین  این استان باید در همه حوزه ها توسعه و ارتقاء پیدا کند.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت کار ، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: یکی از قابلیت های مهم این استان نیروی انسانی است که باید به آن توجه ویژه شود چرا که در همه حوزه ها این نیروی انسانی است که حائز اهمیت می باشد و در اقتصاد کشور موثر می باشد.

موالیزاده با اشاره به اینکه هفته کارگر از 5 اریبهشت ماه شروع و تا 11اردیبهشت ماه ادامه دارد گفت: در این راستا توجه به بحث کار آفرینی، نقش کار گران در تحقق شعار سال، غنی سازی همگانی برنامه ها را به این سمت سوق می دهد.

وی تاکید کرد: افتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی با نقش کار گران معنا و مفهوم دارد بنابراین این برنامه با شکوه تر از سالهای گذشته در سالجاری برگزار خواهد شد.

۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید