اخبار

تجدید پیمان مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان با آرمان های شهدا

تجدید پیمان مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان با آرمان های شهدا
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با حضور در مزار شهدای بالا با آرمان های شهدا و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی روز پنجشنبه و در آغازین روز فعالیت در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان پس از معارفه با حضور در مزار شهدای بالا و نثار گل ارادت قلبی خود به شهدا را ابرازنمود و گفت : تمام تلاش خود  در راستای خدمت به مردم این استان بکار خواهد گرفت .

وی با اشاره به اینکه نظام اسلامی به برکت خون شهدا و در سایه الطاف الهی و رهبری حضرت امام خمینی (ره) به ثمر نشسته است، افزود: باید با تمام توان تلاش گسترده ای برای توسعه، عمران و آبادنی این مرز و بوم در زمینه های مختلف انجام دهیم.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بر لزوم بهره گیری از ظرفیت های بالقوه موجود برای توسعه و پیشرفت این استان تاکید و ابراز کرد: با توجه به ویژگی های بارز اقتصادی و اجتماعی در منطقه زمینه برای توسعه بیش از پیش زنجان فراهم شده است.

غریوی یادآورشد: توسعه و تعالی منحصرا با فعالیت یک گروه یا فرد محقق نشده و پیشرفت یک جامعه نیازمند تعامل و مشارکت تمامی اقشار جامعه است
۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۱۳:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید