اخبار

نشست خبری مدیر کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان

نشست خبری مدیر کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان
مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در اولین نشست خبری خود برنامه های هفته کار و کارگر را تشریح نمود
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، احمد غریوی اظهار داشت: برنامه‌های این هفته از روز جمعه پنجم اردیبهشت ماه سال جاری در زنجان آغاز می‌شود.

مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی  استان زنجان با بیان اینکه پیاده‌روی خانوادگی ویژه کارگران و خانواده‌های آنان از برنامه‌های پیش‌بینی شده، یادآور شد: سخنرانی مدیرکل و ارائه گزارش عملکرد در حوزه کار و کارگری پیش از خطبه‌های نماز جمعه و حضور کارگران با لباس فرم در نماز جمعه از برنامه‌های این روز محسوب می‌شود.

غریوی با اشاره به آذین‌بندی ادارات، شرکت‌ها و انجام تبلیغات محیطی هفته کارگر تصریح کرد: دیدار اعضای جامعه کارگری استان زنجان و با نماینده ولی فقیه در استان زنجان و آغاز مسابقات کارگری از برنامه‌های دومین روز هفته کارگر در زنجان است.

این مسئول با اشاره به عیادت از کارگران بستری در بیمارستان امام حسین (ع) زنجان و دیدار با کارگران خاطرنشان کرد: همزمان با چهارمین روز هفته کارگر دیدار اعضای جامعه کارگری با استاندار زنجان، دیدار مدیرکل و اعضای جامعه کارگری با خانواده‌های شهدای کارگری،کارگران نمونه و پیشکسوتان جامعه کار و تولید از برنامه‌های این روز است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه برگزاری جشنواره امتنان همزمان با پنجمین روز از هفته کارگر برگزار می‌شود، یادآور شد: در این مراسم از کارگران نمونه به صورت استانی تجلیل می‌شود.

وی با اشاره به تجلیل از برگزیدگان جامعه کار و تولید بیان داشت: در قالب این مراسم از کارگر نمونه، واحد نمونه،کار گروه نمونه و نفرات برتر مسابقات قرآن و ورزشکار نمونه تجلیل می‌شوند.

غریوی از برگزاری نمایشگاه جنبی کتاب با ارائه تخفیف به کارگران در روز جشنواره امتنان خبر داد و بیان داشت: برگزاری نمایشگاه جنبی دستاوردهای کارگران نمونه از دیگر برنامه‌های این جشنواره است.

این مسئول با بیان اینکه همزمان با ششمین روز از هفته کارگر دو سانس از استخر کارگران برای بهره‌مندی کارگران از خدمات رفاهی اختصاص می‌یابد، تصریح کرد: غبار روبی و عطر افشانی مزار مطهر شهدا توسط اعضای جامعه کارگری و برپایی ایستگاه صلواتی در کنار مزار شهدا از برنامه‌های پیش‌بینی شده است.

 

۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۵:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید