اخبار

تعاونی ها باید به سوی فعالیت معقول، منطقی و سالم حرکت کنند

تعاونی ها باید به سوی فعالیت معقول، منطقی و سالم حرکت کنند
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تعاونی ها باید با برنامه ریزی به سوی فعالیت معقول، منطقی و سالم حرکت کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان غلامحسین حسینی نیا روز چهارشنبه در شورای هماهنگی واحدهای تابعه اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان زنجان برلزوم همت مضاعف برای عملیاتی کردن رهنمودهای رهبری به ویژه در قالب شعار سال با عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، تاکید کرد و افزود: تحقق اقتصاد مقاومتی به عنوان اقتصادی سالم، سرزنده و پویا در پرتو مدیریت جهادی امکانپذیر است.

وی اظهارکرد: با ادغام دو وزارتخانه تعاون و کار درقالب وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این وزارتخانه به عنوان یکی از کلیدی ترین وزارتخانه های کشور فعال شده است که به صورت تقریبی اقشار مختلف جامعه از خدمات و برنامه های این وزارتخانه متاثر هستند.

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از زنجان به عنوان استانی با ظرفیت های بالقوه و استراتژیک نام برد و گفت: طی فعالیت دولت تدبیر و امید بازنگری اصولی و منطقی مبتنی بر آسیب شناسی در حوزه کار و تعاون انجام شده است.

حسینی نیا از تلفیق فعالیت ها در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان راهکاری عملیاتی برای پیشبرد اهداف تعیین شده نام برد و ادامه داد: بایدخروجی فعالیت های انجام شده در قالب دستاوردهای مختلف ملموس و عینی باشد.

وی بستر فراهم شده برای فعالیت شرکت های تعاونی را مطلوب ارزیابی و تصریح کرد: ایجاد تعاونی های فراگیر استانی با هدف توجه به دهک های پایین جامعه می تواند زمینه مشارکت اقشار مختلف در اقتصاد کشور را فراهم کند.
۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۴:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید