اخبار

سخنرانی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان قبل از خطبه های نماز جمعه زنجان

سخنرانی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان قبل از خطبه های نماز جمعه زنجان
در استان زنجان 3 هزار و 856 شرکت تعاونی فعال وجود دارد که 33 درصد این تعاونی‌‌ها در بخش کشاورزی، 19 درصد صنعتی، 20 درصد خدمات و 28 درصد سایر گرایش‌ها است.


 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، "احمد غریوی" در سخنرانی پیش از خطبه‌‌های این هفته نمازجمعه زنجان با اشاره به آغاز هفته کارگر، افزود: برنامه‌‌های مختلفی در طول این هفته در استان زنجان برگزار می‌شود که در این راستا برنامه‌‌ریزی‌ های مختلفی نیز انجام شده است که از پنجم تا یازدهم اردیبهشت‌ماه امسال شاهد برگزاری برنامه‌های مخصوص این هفته خواهیم بود که صبح امروز نیز شاهد برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی با حضور گسترده کارگران استان بودیم.

 

وی خاطرنشان کرد: پس از ادغام سه وزارتخانه، این اداره‌کل به اداره‌ای استراتژیک و تأثیرگذار تبدیل شده است که با توجه به دربرگرفتن مخاطبان گسترده، نیازمند حضور مدیر و کارکنان جهادی است، لذا تلاش داریم به انتظارات مردم، مسوولان و نمایندگان استان به خوبی پاسخ داده شود. همچنین در زمینه تحقق شعار سال نیز اقداماتی از سوی این اداره‌کل در حال انجام است.

 

این مسئول اظهار کرد: تلاش برای افزایش بهره‌ وری، نهادینه کردن فرهنگ گفت‌وگو و تنظیم روابط کار، از برنامه‌های این اداره‌کل است که با جذب سرمایه‌‌گذاری‌های جدید در استان و تعامل با دستگاه‌های اجرایی، مسوولان و نمایندگان، زمینه امنیت صنعتی در استان فراهم شده که می‌توان آن را یکی از اولویت‌ها دانست.

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان، تصریح کرد: در استان زنجان 3 هزار و 856 شرکت تعاونی فعال وجود دارد که 33 درصد این تعاونی‌‌ها در بخش کشاورزی، 19 درصد صنعتی، 20 درصد خدمات و 28 درصد سایر گرایش‌ها است، ولی متاسفانه مردم و مسوولان از فعالیت تعاونی‌های مسکن ناراضی هستند که در پی حل این مشکل هستیم.

 

وی با اشاره به اینکه 57 درصد تعاونی‌‌ها فعال هستند، یادآور شد: نسبت به فعال‌سازی واحدهای مشکل‌دار و غیرفعال اقدامات لازم انجام می‌شود. همچنین در صدد هستیم با افزایش هیأت‌های حل‌اختلاف این اداره‌کل مشکل زیاد بودن مسافت برای مراجعه مردم حل شود. این در حالی است طی تفاهم‌نامه‌ای با اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای، مقرری‌بگیران بیمه بیکاری بر اساس نیاز بازار، آموزش خواهند دید.

۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید