اخبار

نشست صمیمی فرماندار زنجان با مدیر کل و معاونین تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان

نشست صمیمی فرماندار زنجان با مدیر کل و معاونین تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان
یکی از مهمترین اهداف و برنامه های راهبردی این اداره کل توجه ویژه به بخش تعاون علی الخصوص اشتغال جوانان خواهد بود

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، احمد غریوی ضمن تبریک انتصاب فرماندار و هفته کارگر و گرامی داشت روز معلم افزود : پس از ادغام وزارتخانه های تعاون و کار و امور اجتماعی ، این اداره‌کل به اداره‌ای استراتژیک و تأثیرگذار تبدیل شده است که با توجه به دربرگرفتن مخاطبان گسترده، نیازمند حضور مدیر و کارکنان جهادی است، لذا تلاش داریم به انتظارات مردم، مسوولان و نمایندگان استان به خوبی پاسخ داده شود. همچنین در زمینه تحقق شعار سال نیز اقداماتی از سوی این اداره‌کل در حال انجام است.

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان اظهار نمود: در استان زنجان 3 هزار و 856 شرکت تعاونی فعال وجود دارد که 33 درصد این تعاونی‌‌ها در بخش کشاورزی، 19 درصد صنعتی، 20 درصد خدمات و 28 درصد سایر گرایش‌ها است، ولی متاسفانه مردم و مسوولان از فعالیت تعاونی‌های مسکن ناراضی هستند که در پی حل این مشکل هستیم. وی با اشاره به اینکه 57 درصد تعاونی‌‌ها فعال هستند، یادآور شد: نسبت به فعال‌سازی واحدهای مشکل‌دار و غیرفعال اقدامات لازم انجام می‌شود.

 غریوی تأکید نمود: یکی از مهمترین اهداف و برنامه های راهبردی این اداره کل توجه ویژه به بخش تعاون علی الخصوص اشتغال جوانان خواهد بود. ایشان ضمن تأکید بر پتانسیل بالقوه بخش تعاون در حل مشکلات اشتغال استان تعاون را چشمه جوشان اشتغال در جهت رفع موانع ایجاد شغل دانست. وی افزود: از بستر توانمند سازی تعاونی ها سعی در مرتفع نمودن مشکل اشتغال استان خواهیم نمود .

 در ادامه نشست فرخی فرماندار زنجان ضمن تبریک به غریوی و آرزوی موفقیت در منصب جدید بیان داشت:امیدواریم با تلاش و کوشش کارگران زحمتکش استان شاهد تحقق شعار سال باشیم .فرخی در ادامه گفت : فضای کارگری استان با تلاش کارگران عزیز و مسئولین پرتلاش فضایی آرام و بدون تنش جهت رونق بخش اقتصادی استان می باشد .

۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۴:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید