اخبار

خدمات بیمه سختی کار به همه کارگران بصورت یکسان ارائه شود .

خدمات بیمه سختی کار به همه کارگران بصورت یکسان ارائه شود .
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در عیادت از کارگران بستری در بیمارستان تامین اجتماعی زنجان گفت:در ارائه خدمات بازنشستگی پیش از موعود به بیمه شدگان و مشاغل سخت و زیان آور توجه و دقت بیشتری شود
 

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار  و رفاه اجتماعی استان زنجان : احمد غریوی  در سومین روز از هفته کارگر ضمن عیادت از کارگران بستری در بیمارستان امام حسین (ع)  و اهدای گل به آنان تأکید نمود : در زمینه ارائه خدمات بازنشستگی پیش از موعود به بیمه شدگان و مشاغل سخت و زیان آور توجه و دقت بیشتری شود .

 مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه افراد سود جویی برای پیشبرد اهداف خود در بعضی از موارد اقدام به بی توجهی نسبت به ارائه خدمات بیمه در مشاغل سخت و زیان آور می کنند ، خواستار توجه بیشتر مسئولین در این زمینه شد .

در ادامه این بازدید دکتر علیاری مدیر کل تأمین اجتماعی استان زنجان با تبریک هفته کارگر ارائه کارت سلامت را یکی از بهترین برنامه های بهداشت و درمان کشور بیان کرد و تصرح کرد : 54 درصد از جمعیت کل استان زنجان تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی می باشند که از دو بخش بیمه و درمان بهره مند هستند .

دکتر مرتضوی رئیس مرکز بهداشتی درمانی امام حسین (ع) در  این بازدید با بیان اینکه این مرکز در سال گذشته موفق به کسب رتبه اول"  دوستداری کودک " از سوی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی شده است . وی گفت : اکثر مراجعین بیمارستان امام حسین (ع) بیمه شدگان تأمین اجتماعی هستند که در این مرکز بصورت یکسان از خدمات ارائه شده بهره مند می گردند.

۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۶:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید