اخبار

غبارروبی ، عطرافشانی و گلباران مزار مطهر شهدا توسط اعضای جامعه کارگری استان

غبارروبی ، عطرافشانی و گلباران مزار مطهر شهدا توسط اعضای جامعه کارگری استان
همزمان با روز جهانی کارگر ، اعضای جامعه کارگری مزار شهدای والا مقام استان زنجان را عطر افشانی و گلباران نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان همزمان با روز جهانی کارگر و به مناسبت گرامیداشت هفته کارگر ، اعضای جاعه کارگری استان زنجان مزار شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس را غبار روبی و گلباران نمودند.

در این مراسم ابتدا سرگرد اکبری فرمانده حوزه مقاومت شهید بهشتی از فداکاری و ایثارگری خانواده های معظم شهدا یادکرد و گفت : این عزیزان بالاترین سرمایه خود که جانشان بود را در طبق اخلاص قرار دادند و برای دفاع از انقلاب ، ناموس و میهن عازم جبهه های جنگ شدند. وی افزود : ما هرچه داریم از وجود شهدا و خانواده های آنان است هر چند که بعضی از این خانواده های شهدا در گمنامی به سر می برند و شاید برای یک بار هم از این عزیزان یاد و تجلیل نشده است. 

در ادامه بازرگان معاون اجتماعی و فرهنگی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن تشکر از اعضای جامعه کارگری استان عنوان نمود : وظیفه هر ایرانی است که جانفشانی های این عزیزان را از یاد نبرد و ایثارگری شهدا و خانواده هایشان را به نسل بعدی منتقل نماید. وی افزود : امیدوارم که تجلیل از مقام شهدا صرفا در مناسبتها و روزهای خاص نباشد بلکه همیشه یاد و خاطره شهدا و تجلیل از این عزیزان در دستور کار قرار گیرد.

در پایان ضمن غبار روبی ، عطر افشانی و گلباران مزار شهدا توسط اعضای جامعه کارگری استان زنجان ، از خانواده شهید کریم حسینی به عنوان شهید شاخص کارگری سال 92 تجلیل به عمل آمد.

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۳:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید